Automobiliai nuomai

Renkantis automobilį nuomai dažnai susiduriame su klausimais, kuo skiriasi vienas ar kitas automobilis, kokie yra jų privalumai ar minusai tam tikromis situacijomis.

Kad išsirinkti būtų lengviau, pateikiame sąrašą, į kokias klases automobiliai yra skirstomi, ką reiškia kiekviena klasė ir kokių markių automobilius siūlome Jūsų kelionėms.

Automobilių nuomos rinkoje ieškant tam tikros transporto priemonės pastebėsite, kad automobiliai visuomet būna suskirstyti į klases. Klasės nusako automobilio dydi ir tipą, tad atlikdami rezervaciją galėsite būti tikri kokiai paskirčiai ir kokį automobilį gausite.

Nuo automobilio klasės taip pat, dažniausiai, priklauso ir jo kaina, o taip pat ir nuomos sąlygos.

Į kiekvieną automobilio klasę taip pat patenka ir skirtingų gamintojų automobiliai. Mes siūlome tik naujausių modelių, kokybiškus ir populiarius automobilius. Skirtingi automobilių gamintojai turi savitų privalumų. Dizainas, išmaniosios technologijos, saugumas yra unikalios savybės, svarbios kiekvienam, besirenkančiam automobilio nuomą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Palangoje esančiuose nuomos punktuose.

Palyginkite, išsirinkite ir nemokamai rezervuokite automobilius pagal žemiau pateiktas klases ir automobilių gamintojų ir modelių įvairovę.