Audi

Audi automobilių nuoma

Audi ženklo automobiliai yra vienas iš žinomiausių ir populiariausių prekės ženklų, skirtų įvairių amžiaus grupių klientams ir įvairiems poreikiams.

 

Vienas žymiausių šio Vokietijos gamintojo automobilių privalumų yra puikios valdymo savybės, stabilumas ir saugumo užtikrinimas kelyje sudėtingomis oro sąlygomis. Šios savybės buvo vienos iš tų, kuriuos lėmė Audi ženklo automobilių populiarumą šalyse, kuriose vyrauja įvairus oro klimatas. Audi automobiliai nuo seno garsėja įžymiaja „quattro“ keturių varančiųjų ratų sistema, kurią gamintojai pirmieji pritaikė masinės gamybos automobiliams.

 

Taip pat vienas iš šių automobilių išskirtinumų yra ypač aukštos kokybės interjeras – puikus, išsiskiriantis dizainas ir surinkimo kokybė.

 

Nors šie automobiliai yra vieni iš populiariausių, tiek mažu, tiek didelių modelių rinkoje, automobilių nuomoje Audi ženklas yra naudojamas tik prestižinės klasės pasiūlymams, kadangi šių automobilių nuomos kaina dėl išskirtinių privalumų taip pat yra didesnė nei kai kurių kitų gamintojų.

 

Mūsų teikiami modeliai yra Audi Q7 visureigis ir A8 limuzino klasės sedanas. Šie abu automobiliai gali būti puikus pasirinkimas bet kokiai Jūsų šventei, kelionei ar, tiesiog, patogiam naudojimui kasdienėse situacijose.

 

Kviečiame išbandyti šiuos automobilius Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestų nuomos punktuose, arba Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose.