BMW

BMW automobilių nuoma

Jei ieškote premium klasės automobilio – BMW yra vienas iš didžiausių ir rinkoje lyderiaujančių prekės ženklų, kurį būtinai verta apsvarstyti renkantis tarp įvairių gamintojų.

 

Šio ženklo automobiliai, kurie yra kūriami Vokietijoje, sujungia puikaus valdymo, sportiško, jaunatviško dizaino savybes, kartu su aukščiausios kokybės medžiagomis, prabangos elementais ir naujausiomis technologijomis.

 

Bėgant metams ir besikeičiant automobilių rinkos tendencijoms, BMW modelių įvairovė pasidarė ypač plati, kad galėtu tikti įvairaus amžiaus ir poreikių klientams.

 

Pageidaujantiems nedidelio, greito ir manevringo automobilio gamintojas siūlo: 2, 3 ir 4 serijos modelius, kuomet norintiems didesnio, į komfortą, šeimą ir ilgas keliones orientuoto varianto, rinktis siūlome iš 5 arba 7 serijos automobilių, o taip pat iš X3, X5, X6 ir X7 serijos visureigių.

 

Dėl didžiausio modelių populiarumo ir pritaikymo skirtingiems poreikiams, mes siūlome vidutinės, 3, ir standartinės klasės, 5, serijos BMW sedanus, o taip pat X3 ir X5 serijos visureigius. Kadangi šių variantų tipas yra skirtingas automobilių nuomos kaina taip pat skiriasi priklausomai nuo pasirinkto modelio.

 

Dėl tos pačios priežasties, kad BMW automobiliai yra orientuoti į komfortą ir vairavimo malonumą, visi mūsų pateikiami šios markės automobiliai yra tik su automatinėmis pavarų dėžėmis.

 

Išbandyti pasirinktą bet kurį šios markės modelį kviečiame Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestuose, o taip pat ir tarptautiniuose Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose.