Automobilių nuoma Kauno oro uoste

Automobilių nuoma Kauno oro uoste užima antrą vietą pagal didžiausią nuomos skaičių Lietuvoje. Dėl daugybės skrydžių vykdomų į ir iš Kauno oro uosto, šioje vietoje rastie visus didžiausius automobilių nuomos punktus, teikiančius geriausių kainų ir sąlygų pasiūlymus.

Kadangi Kauno oro uostas yra pagrindinė automobilių laikymo vieta Kauno regione, rekomenduojame šią automobilių atsiėmimo vietą ne tik keliaujantiems per Kauno oro uostą, tačiau ir gyvenantiems Kauno mieste ar miesto apylinkėse.

Kaip ir kituose Lietuvos oro uostose, Kauno oro uoste automobilius atsiimti galima bet kuriuo paros metu, iš anksto atlikus rezervaciją.

Automobilių nuomos punktai Kauno oro uoste yra išsidėstę oro uosto teritorijoje.

Pagrindinė nuomos punktų vieta yra atskirame automobilių nuomos pastate, kurį rasite prie pat oro uosto terminalo. Šis pastatas stovi vos už keliasdešimt metrų lygiagrečiai nuo oro uosto terminalo, o nuomojami automobiliai, taip pat, yra laikomi aikštelėje prie pat nuomos pastato.

Kiti nuomos punktai yra išsidėste prie oro uosto terminalo esančiuose automobilių aikštelėse, todėl nuomojantis automobilius iš bet kurio mūsų siūlomo nuomos punkto, automobilius pasiimti ir atiduoti galėsite vos už kelių minučių kelio pėsčiomis nuo oro uosto terminalo.

Renkantis automobilio nuoma Kauno oro uoste rekomenduojame palyginti ne tik siūlomas kainas ar automobilių modelius, tačiau ir nuomos sąlygas. Dėl nuomos punktų gausos galite išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį nuomos pasiūlymą.

Jei iki Kauno oro uosto Jums nusigauti nėra patogu, norite taupyti savo laiką, siūlome automobilio pristatymo paslaugą Jūsų pasirinktu adresu. Užsisakydami automobilio nuomą iš Kauno oro uosto, gausite geriausias kainas ir sąlygas, o automobilis vos už 10 - 15 Eurų mokestį Jums bus pristatytas, bet kuriuo pasirinktu adresu Kauno miesto ribose.

Pasinaudoję žemiau pateikta paieškos forma, raskite ir palyginkite geriausius automobilių nuomos pasiūlymus Kauno oro uoste.