REZERVACIJA

Automobilius galite rezervuoti mūsų tinklapyje www.autorentalis.lt, el. paštu: info@autorentalis.lt ar telefonu: +370 661 66610.

Atliekant skubią automobilio rezervaciją - užsakant ir atsiimant automobilį tą pačią dieną, prieš atliekant užsakymą, dėl galimybės atsiimti pasirinktą automobilį, rekomenduojame susisiekti telefonu: + 370 661 66610.

AUTOMOBILIAI

AutoRentalis.lt siūlo naujausių modelių ir techniškai tvarkingų automobilių nuomą. Visi nurodyti automobiliai yra skirstomi į grupes ir klases: ekonominę, kompaktinę, vidutinę, standartinę, prestižinę, visureigių, keleivinių, krovininių. Palyginkite ir pasirinkite labiausiai Jums tinkantį automobilį su mechanine ar automatine pavaru dėže iš daugybės klasių, pradedant nuo ekonominių, kompaktinių automobilių, iki visureigių, prabangių ar keleivinių ir net krovininių mikroautobusų nuomos.

AUTOMOBILIO NUOMOS LAIKOTARPIS

Visų automobilių nuomos laikotarpis yra neribojamas.

APMOKĖJIMAS

Atsiskaitymas už automobilio nuoma yra galimas šiais būdais:

       1) Vietoje, atsiimant automobilį

       2) Iš anksto, naudojantis el. bankininkyste ar kredito, debeto kortelėmis.

UŽSAKYMAS

Vykdydami Jūsų užsakymą užtikriname, kad Jums bus išnuomotas tos pačios arba aukštesnės klasės automobilis.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

Nurodytos automobilių nuomos kainos yra galutinės. Papildomi mokesčiai gali būti taikomi, atsižvelgiant į automobilio nuomos sąlygose nurodytas taisykles.

Į automobilio nuomos kainą yra įskaičiuotas privalomasis civilinės atsakomybės draudimas, draudimas nuo vagystės ir draudimas autoįvykio atveju su ribota asmenine atsakomybe, PVM ir administraciniai mokesčiai, atsižvelgiant į automobilio nuomos sąlygose nurodytas taisykles.

DRAUDIMAS

Visi automobiliai pateikiami AutoRentalis.lt yra apdrausti automobilio transporto priemonių draudimu avarijos, vagystės, stichinės nelaimės, trečiųjų asmenų tyčinės veikos atvejais, transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu (TPVCA).

Norėdami gauti nulinę atsakomybę už nuomojamą transporto priemonę bet kokio įvykio atveju, galite užsisakyti papildomą draudimą, pateiktą prie kiekvieno automobilio.

UŽSTATAS

Palyginkite užstato reikalavimus prie kiekvieno, pateikto automobilio, nuomos įmonių sąlygose.

Užstato dydžiai priklauso nuo automobilių nuomos įmonių ir automobilio klasės, todėl galite išsirinkti Jūsų poreikius labiausiai tenkinantį variantą.

Daugumai automobilių nuomos įmonių yra privaloma pateikti debetinę arba kreditinę banko kortelę užstatui rezervuoti, priklausomai nuo pasirinkto automobilio nuomos sąlygų. Užstatas yra rezervuojamas nuomos laikotarpio pradžioje ir atlaisvinamas grąžinus automobilį.

REIKALINGI DOKUMENTAI

Užsakovas, atsiimant automobilį, automobilių nuomos įmonei privalo pateikti šiuos galiojančius dokumentus: pasą arba asmens tapatybės kortelę, galiojantį vairuotojo pažymėjimą, užsakymo numerį arba užsakymo patvirtinimą ir banko mokėjimo kortelę, užstato rezervavimui atlikti. Priimi banko kortelių tipai yra norodyti ties kiekvienu pasirinktu automobiliu, nuomos įmonių sąlygose.

NUOMOS SUTARTIS

Automobilio nuomos sutartis yra sudaroma su įgaliotais AutoRentalis.lt automobilių nuomos tiekėjais, automobilio atsiėmimo metu.

UŽSAKYMO ATŠAUKIMAS

Turite teisę nemokamai atšaukti pateiktą užsakymą bet kuriuo metu, tačiau ne vėliau kaip likus 72 valandoms iki užsakymo atsiėmimo laiko.

Nemokamo atšaukimo laikotarpis yra nurodomas prie kiekvieno užsakymo, o taip pat pateikiamas el. paštu, užsakymo patvirtinimo laiške.

Atveju, kuomet užsakymas yra atšaukiamas, likus mažiau nei 72 valandoms iki užsakymo atsiėmimo laiko, užsakovas įsipareigoja kompensuoti 20 procentų visos, pateikto užsakymo kainos.

Atveju, kuomet užsakymas yra atšaukiamas likus mažiau nei 72 valandoms iki užsakymo atsiėmimo laiko, o išankstinis rezervacijos mokestis yra sumokėtas, AutoRentalis.lt įsipareigoja grąžinti 80 proc. visos užsakymo sumos, atskaičius pinigų grąžinimo išlaidas.

AUTOMOBILIO IŠDAVIMAS IR GRĄŽINIMAS

Automobilio grąžinimas ir išdavimas yra vykdomas Jūsų iš anksto pasirinktoje vietoje – konkrečiu pasirinktu laiku.

RIDOS NUOSTATAI

Prieš užsakant automobilį, ridos nuostatus galite peržiūrėti ir palyginti įmonių nuomos sąlygose, pateiktose prie kiekvieno automobilio.

KURAS

Nuomojami automobiliai yra išduodami pilnu kuro baku. Grąžinti automobilį privaloma su tokiu pačiu kuro kiekiu, kokiu automobilis Jums buvo suteiktas.

VAIRUOJANTIS ASMUO

Reikalavimai vairuojantiems asmenims yra nurodyti ties kiekvienu pasirenkamu automobiliu, nuomos įmonių sąlygose.

PAPILDOMAS VAIRUOTOJAS

Užsakant automobilį galite pridėti papildomus asmenys, kuriems yra suteikiama teisė vairuoti nuomojamą automobilį, atsižvelgiant į pasirinkto automobilio nuomos sąlygose nurodytas taisykles.

PAPILDOMA ĮRANGA

Su kiekvienu automobiliu, papildomai galite išsinuomoti GPS navigacines sistemas, WiFi modemus, įvairias vaikiškas kėdutes ir kitus priedus.

AUTOMOBILIO NUOMA SU ASMENINIO VAIRUOTOJO PASLAUGA

Esant poreikiui su kiekvienu automobiliu teikiame ir asmeninio vairuotojo paslaugą.

Dėl individualaus pasiūlymo susisiekite telefonu: +370 661 66610

KET

Nuomininkas prisiima visišką atsakomybę dėl kelių eismo taisyklių laikymosi automobilio nuomos laikotarpiu.


Parašykite mums

Parašykite mums!

+37066166610