Seat

Seat automobilių nuoma

Seat – Itališko sportiškumo ir išraiškingo dizaino automobiliai.

 

Nors Seat markės automobiliai yra matomi gerokai rečiau nei kitų gamintojų, šio gamintojo kūriniai yra aukštos kokybės, turintys naujausias komforto ir saugumo technologijas, dėl ko sudaro konkurencija tokiems rinkos lyderiams kaip VW, Audi ar Opel.

 

Jei norite išsiskirti iš daugumos ir išbandyti kitokios markės modelį, užtikriname, kad  Seat nenuvils, o kai kuriais atvejais netgi pranoks brangesnius ir labiau žinomus konkurentus.

 

Siūlome rinktis tokius šio gamintojo modelius kaip: Seat Ibiza, Seat Leon, Seat Arona ar Seat Alhambra.

 

Vienas iš didžiausių išskirtinumų, kuriuo Seat automobilių gamintojai išsiskiria iš kitų rinkos dalyvių yra WLTP - suderinta globali lengvųjų automobilių testavimo procedūra. Šis būdas užtikrina gerokai efektyvesnį ir realesnį būdą matuoti degalų sąnaudas ir emisijas lengviesiems automobiliams.

 

Dėl šios priežasties Jūsų kelionėje patirtos sąnaudos nesikeis ir atitiks tas, kurios yra skelbiamos automobilio gamintojo.

 

Išbandyti pasirinktą bet kurį šios markės modelį kviečiame Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestuose, o taip pat ir tarptautiniuose Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose.