Vidutinė

Vidutinės klasės automobilių nuoma

Vidutinės klasės automobilių nuoma tai puikus pasirinkimams norintiems išvaizdaus, dinamiško ir tuo pačiu manevringo sedano arba universalo kėbulo automobilio.

 

Lyginant vidutinės klasės automobilių nuomos kainą, ji taip pat yra vidutinė ir netgi dažnai labiau panaši kompaktinės klasės automobiliams, tad jei kompaktinė klasė Jums šiek tiek per maža už labai neženklų skirtumą vidutinės klasės automobilis bus puikus pasirinkimas ieškantiems komfortiškesnės automobilių nuomos

 

Populiariausi mūsų siūlomi šios klasės modeliai yra tokie kaip: Volkswagen Jetta, Toyota Corolla, Škoda Octavia, Hyundai i40 ir kt.

 

Vienos iš pagrindinių vidutinės klasės automobilių ypatybių yra gausesnė, vairavimą palengvinanti, įranga ir ilgesnė ratų bazė, kuri suteikia daugiau komforto ir papildomo stabilumo sudėtingesnėmis oro sąlygomis.

 

Kadangi automobiliai yra ne tik universalo, tačiau ir sedano kėbuluose, tokios klasės autonuoma puikiai tinka ne tik kelionėms, tačiau ir įvairioms šventėms ar progoms.

 

Kviečiame išbandyti vidutinės klasės automobilių privalumus Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Palangos miestuose, o taip pat ir Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose.

 

Palyginti ir rezervuoti vidutinės klasės automobilį galite čia