Fiat

Fiat automobilių nuoma

Fiat – italų dizaino kurinys išsiskiriantis savo veržliu ir nuotaikingu stiliumi. Nors šis gamintojas gali pasiūlyti įvairių klasių automobilius, rinkoje jis garsėja daug analogų neturinčios mini klasės automobiliais.

 

Būtent miestui skirtais automobiliais Fiat markė garsėja visoje Europoje. Vienas populiariausiu ir žinomiausių modelių – Fiat 500. Daugybę šių automobilių galime išvysti Lietuvos gatvėse, kadangi jie yra ne tik stilingi, išsiskiriantis iš kitų ir naudojantys mažai degalų, bet juos taip pat ypač lengva valdyti ir parkuoti siauresnėse miestų gatvėse.

 

Jei ieškote pigaus, ekonomiško ir stilingo automobilio, kuriuo naudosites mieste arba miesto apylinkėse, Fiat 500 yra puikus pasirinkimas.

 

Mūsų automobilių nuoma be šio modelio taip pat siūlo ir Fiat Ducato Maxi automobilį.

 

Nors Fiat žinomas kaip miesto automobilių ženklas, šio gamintojo mikroautobusai yra vieni populiariausiu visoje krovininių automobilių rinkoje.

 

Kviečiame nemokamai rezervuoti bet kurį šios markės modelį Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestuose, o taip pat ir tarptautiniuose Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose.