Privatumo politika

 

Mums yra svarbus Jūsų privatumas, todėl esame įsipareigoję saugoti visą asmeninę informaciją, kurią mums pateikiate www.autorentalis.lt tinklalapyje.

Čia rasite visą aprašą, kaip mes naudojame Jūsų asmens duomenys, o taip pat kaip galite kreiptis į mus, kilus klausimams.

 

Privatumas                                                                           

Asmeninė informacija, kurią naudoja www.autorentalis.lt

Rezervuojant  automobilį ar prašant suteikti nuomos pasiūlymą, prašome pateikti tikslią informaciją, kuri yra reikalinga automobilio rezervavimo ir nuomos eigoje.

Visa Jūsų pateikta informacija yra laikoma asmenine ir naudojama tik užsakymo vykdymo ir paslaugų suteikimo tikslais.

 

Jūsų asmeninė informacija yra reikalinga šiems tikslams:

RezervacijosVisa reikalinga informacija yra perduodama automobilio tiekėjui, kuris įsipareigoja Jums suteikti Jūsų pasirinktą automobilį arba kitą, tokios pat ar aukštesnės klasės, automobilį. Pateiktus duomenys taip pat naudojame administruojant papildomų paslaugų rezervaciją.

Klientų adminstravimas: Aptarnaujame klientus visą parą. Dalindamiesi Jūsų informacija su savo partneriais - paslaugų tiekėjais, prireikus galime padėti Jums išspręsti visus kilusius klausimus ir suteikti geriausią aptarnavimo kokybę.

Rinkodaros veikla: Jūsų asmeninę, kontaktinę informaciją www.autorentalis.lt taip pat naudoja rinkodaros veiklai, kiek tai leidžia teisės aktai. Jūsų informaciją galime naudoti norėdami susisiekti su Jumis telefonu ar el. paštu, tam, kad perduotume paskutines savo naujienas, geriausius pasiūlymus, nuolaidas, naujus produktus ar paslaugas. Jūs sutinkate su šiomis sąlygomis užsakymo formoje paspausdami „Užsakyti“ mygtuką.

Papildoma komunikacijaKartais galime kreiptis į Jus el. paštu, telefonu, atsižvelgiant į mums suteiktą savo kontaktinę informaciją. Tai galime daryti dėl įvairių priežasčių:

  • Mums gali reikėti atsakyti į Jūsų užklausas;
  • Kai naudojatės mūsų paslaugomis, mes galime atsiųsti Jums apklausą ar paprašyti įvertinti bendravimo kokybę su mumis, bei mūsų tiekėjais.
  • Mes galime siųsti jums kitą medžiagą, susijusią su jūsų rezervacija, pvz., informaciją apie tai, kaip kreiptis į www.autorentalis.lt ar automobilio tiekėją prireikus pagalbos
  • Apsauga nuo sukčiavimo: Jūsų asmeninę informaciją galime naudoti siekdami apsisaugoti nuo sukčiavimo bei kitų neteisėtų ar nepageidaujamų veiksmų.

 

Autorentalis.lt dalinasi Jūsų informacija su tiekėjais

Tam tikrais atvejais mes galime perduoti jūsų asmeninę informaciją kitoms šalims:

  • Siekiant užbaigti Jūsų rezervaciją mums reikia perduoti Jūsų rezervacijos duomenis mūsų tiekėjams - įmonei ar įmonėms, tiekiančioms Jūsų užsakytą automobilį ir/arba papildomus produktus. Tai gali būti jūsų vardas ir pavardė, kontaktinė informacija (el. pašto adresas, namų adresas ir telefono nr.), mokėjimo informacija (t.y. užsakymas apmokėtas ar bus apmokamas atssimant automobilį ir/arba papildomas paslaugas) ir kita rezervacijos metu Jūsų pažymėta informacija.
  • Kompetentingos institucijos: mes galime perduoti jūsų asmens duomenis valstybinėms ar tyrimų institucijoms, jei to reikalauja galiojantys teisės aktai. Tai gali būti daroma vykdant teismo sprendimus ar reikalavimus, susijusius su teismo procesu ir nusikaltimų tyrimu.

 

Saugumas

Saugos priemonės, kurias naudoja www.autorentalis.lt siekdamas užtikrinti Jūsų asmens duomenų saugumą

Pagal Europos duomenų apsaugos įstatymus mes taikome pagrįstas procedūras, skirtas apsaugoti jūsų asmens duomenis nuo neteisėtos prieigos ir naudojimo. Tam naudojame tinkamas verslo sistemas ir tvarką. Taipogi, tam, kad Jūsų asmeniniai duomenys būtų apsaugoti, prašome pateikti tik bazinius asmens duomenis (t.y. vardas ir pavardė, el, pašto adresas, namų adresas). Prieigą prie jūsų asmens duomenų darbo tikslais turi tik įgalioti darbuotojai.

 

Kontaktinė informacija

Valdyti www.autorentalis.lt suteiktus savo asmens duomenis galite:

Paprašyti atsiųsti Jums mūsų turimus Jūsų asmens duomenis – rašykite adresu info@autorentalis.lt (temos langelyje nurodant „Asmens duomenys“). Norėdami apsaugoti Jūsų turimus duomenys mes galime paprašyti papildomos informacijos, kad patvirtintume jūsų tapatybę. Jei savo asmens duomenyse pastebėjote klaidų, praneškite mums (tuo pačiu el. paštu), kad mes jas ištaisytume.

Jei Jums iškilo papildomų klausimų, prašome juos siųsti el. paštu: info@autorentalis.lt arba susisiekite nurodytais telefono numeriais.


Parašykite mums

Parašykite mums!

+37066166610