Vilnius yra Lietuvos sostinė ir didžiausias miestas, todėl nenuostabu, kad jį aplanko daugiausiai turistų, nuo jo keliones po mūsų šalį pradeda į didžiausią Lietuvos oro uostą atvykstantys žmonės. Dėl šių priežasčių didžiausias poreikis nuomotis automobilį yra būtent Vilniuje.

Kodėl verta automobilį nuomotis iš mūsų?

AutoRentalis.lt yra automobilių nuomos platforma, kurioje žmonės gali palyginti skirtingus automobilių nuomos pasiūlymus ir užsisakyti geriausiai poreikius patenkinančius iš daugybės tiekėjų Lietuvoje. Mūsų privalumas ir išskirtinumas – tai, kad specializuojamės būtent Lietuvos rinkoje. Tai leidžia klientams pasiūlyti itin didelį automobilių asortimentą, kainas ir sąlygas.

Itin svarbu ir tai, kad Jūs sutaupote ne tik pinigų, bet ir laiko, nes visus skirtingų tiekėjų pasiūlymus matote vienoje vietoje, galite palyginti ir užsisakyti geriausią iš jų. Puiku tai, kad suteikiame galimybę pasiūlymus matyti pagal miestą, kuriame norite atsiimti automobilį. Tai svarbu, nes priklausomai nuo miesto, gali skirtis automobilių nuomos kainos bei sąlygos ir, žinoma, automobilių modeliai.

Kokius automobilius nuomojame Vilniuje?

Vilniuje nuomojame visų klasių transporto priemones: mažas, vidutines, visureigius, krovininius ar keleivinius mikroautobusus, todėl kiekvienas klientas išsirinks reikiamą. Dėl to mūsų teikiama automobilių nuomos Vilniuje paslauga yra naudinga Jūsų šventėms, verslui, kelionėms, persikraustymui ir kitiems poreikiams patenkinti.

Vilniuje galite išsinuomoti Volkswagen Polo, Volkswagen Golf VII, Renault Clio, Ford C-MAX, Volkswagen Jetta, Volkswagen Passat, Toyota RAV4, BMW 3 Series ir daugybės kitų modelių automobilius.

Kokius naudas gaunate?

Dar vienas mūsų išskirtinumas yra papildomi nemokami atributai, kurių nerasite automobilyje, išnuomotame tiesiogiai iš tiekėjų. Nuomodamiesi automobilius iš mūsų mažesnėmis kainomis, taip pat nemokamai galite rasti neribotą kilometražą, naujausio automobilio modelio garantiją, nemokamas vaikiškas kėdutes ar kitą konkrečiai Jus dominančią įrangą.

Svarbus aspektas – papildomas automobilio draudimas su nuline vairuotojo atsakomybe. Tokį draudimą užsienio brokeriai taiko iš savo pusės – mūsų klientai draudimą gauną tiesiogiai iš tiekėjo jo kainomis ir sąlygomis. Taip išsprendžiama dažna problema, kai žmonės įsigiję pilną draudimą iš brokerio, apgadinus automobilį dėl vairuotojo kaltės, vis tiek praranda užstatą, kurį rezervuoja automobilio tiekėjas, atitinkamai pagal padarytą žalą. Norėdamas atgauti pinigus, užsakovas turi kreiptis į brokerį ir pateikti įvykio detales, dėl kokios priežasties pinigai buvo nuskaičiuoti, o taip pat kitus, reikalingus dokumentus. Tai užtrunka daug laiko. Mūsų atveju jokie pinigai nebus nuskaičiuoti, vairuotojams/ užsakovams netenka niekuo rūpintis, nes draudimas yra gaunamas tiesiai iš tiekėjo.

Kur atsiimti ir atiduoti automobilį Vilniuje?

Džiaugiamės galėdami klientams pasiūlyti daug nuomos punktų, išsidėsčiusių visame Vilniaus mieste. Suteikiame vienodai geras sąlygas tiek automobilių nuomai Vilniaus oro uoste, tiek miesto centre, tiek autobusų/ traukinių stotyje. Taip pat galimas ir automobilio pristatymas ir atsiėmimas Vilniaus miesto teritorijoje: konkrečiame viešbutyje, konkrečiu adresu ir t. t.

Vilniaus oro uoste visi automobilių nuomos punktai yra įsikūrę pačiame oro uoste, todėl nereikia niekur eiti ar vykti – automobiliai laikomi oro uosto aikštelėse. Viskas greita, aišku ir patogu. Taip pat svarbu, kad netaikome jokių papildomų oro uosto mokesčių. Atsiimti ir atiduoti išnuomotą automobilį oro uoste galima visą parą.

Taip pat suteikiame galimybę Jums būti dar mobilesniems: automobilį atsiimti galite viename mieste, o grąžinti – kitame. Pagal tai, kur automobilį atsiimsite ir kur atiduosite, skiriasi taikomo vienos krypties mokesčio dydis, sužinoti tikslų mokesčio dydį galite išsirinkę konkretų automobilį ir atsiėmimo/ atidavimo punktus.

Kaip išsinuomoti automobilį?

Tiesiogiai dirbami tik su atrinktais ir patikimais tiekėjais, užtikriname itin geras kainas, sąlygas ir 24/7 klientų aptarnavimą. Visada galite susisiekti su mumis ir gauti geriausią automobilio nuomos pasiūlymą, atitinkantį visus Jūsų poreikius. Galite palyginti ne tik skirtingų tiekėjų siūlomas automobilių nuomos kainas, tačiau ir nuomos sąlygas, užstatų dydžius ir visą aktualią informaciją.

Užsisakyti norimą automobilį nuomai Jums nereikia atlikti jokių išankstinių mokėjimų, visa rezervacija yra nemokama. Jei Jūsų planai pasikeitė, automobilio rezervaciją galite pakeisti arba atšaukti nemokamai. Užsisakyti automobilį galite užpildydami rezervacijos formą mūsų interneto svetainėje arba susisiekę su mūsų klientų aptarnavimo centru.


Parašykite mums

Parašykite mums!

+37066166610