Kaunas pasižymi itin unikalia tarpukario moderniąja architektūra, kuri pritraukia itin daug turistų iš Lietuvos ir užsienio, taip pat Kaune sparčiai auga tarptautinių kompanijų skaičius, dėl kurių į Kauną atvyksta labai daug suinteresuotų asmenų. Kaunas yra įsikūręs Lietuvos centre, jį kerta svarbiausios transporto linijos, o netoli Kauno, Karmėlavoje, yra antras pagal dydį Lietuvos oro uostas. Todėl Kaune yra itin didelis automobilių nuomos pasaugų poreikis.

Kodėl verta rinktis mus?

AutoRentalis.lt yra automobilių nuomos platforma, visus skirtingų patikimų automobilių nuomos tiekėjų pasiūlymus pateikianti vienoje vietoje. Nuomodami automobilį iš mūsų Jūs sutaupote pinigų, nes mes galime pasiūlyti geresnę kainą nei nuomojantis tiesiogiai iš tiekėjo, ir laiko, nes visus skirtingų tiekėjų pasiūlymus matote vienoje vietoje, galite palyginti ir užsisakyti geriausią iš jų. Puiku tai, kad suteikiame galimybę pasiūlymus matyti pagal Jus dominantį miestą, kuriame norite atsiimti automobilį. Tai svarbu, nes nuo miesto gali skirtis tiek automobilių modeliai, tiek nuomos kainos bei sąlygos.

Mūsų privalumas ir išskirtinumas – specializacija ir koncentravimasis į Lietuvos rinką. Tai leidžia klientams pasiūlyti itin didelį automobilių asortimentą, kainas ir sąlygas.

Kokį automobilį galite rinktis Kaune?

Kaune kaip ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose nuomojame visų klasių transporto priemones: mažas, vidutines, visureigius, krovininius ir keleivinius mikroautobusus. Todėl kiekvienas klientas gaus pasiūlymą, geriausiai patenkinantį jo poreikius, nesvarbu, ar automobilis Jums reikalingas šventei, kelionei ar persikraustymui.

Kaune nuomojame Volkswagen Polo, Hyundai I30, Volkswagen Jetta, Ford C-MAX, Volkswagen Golf VII Variant, Volkswagen Passat, Toyota RAV4, Mercedes Benz C-CLASS ir kitų modelių automobilius.

Siūlome nemokamus atributus

Priešingai nei nuomodami automobilį tiesiogiai iš tiekėjų, iš mūsų nuomotuose transporto priemonėse galite nemokamai rasti neribotą kilometražą, 2018 metų automobilio modelio garantiją, nemokamas vaikiškas kėdutes ar kitą konkrečiai Jus dominančią įrangą.

Kur atsiimti ir atiduoti automobilį Kaune?

Pagrindinis Kauno miesto nuomos punktas yra Kauno oro uostas, kadangi jame yra įsikūrusios didžiausios ir geriausias kainas teikiančios įmonės. Pats Kauno miestas turi tik keletą tiekėjų, kurie yra įsikūrę pačiame mieste ir teikia kokybiškas paslaugas, o taip pat ir geras kainas.

Dėl šių priežasčių klientams, kurie ieško automobilio Kauno regione, rekomenduojame palyginti ne tik miesto centro pasiūlymus, tačiau ir Kauno oro uosto nuomos punktų siūlymus. Pamatysite, kad ten yra kur kas didesnė įvairovė ir dažniausiai rasite geresnius kainų, automobilių, sąlygų variantus.

Išsirinkus automobilį iš oro uosto, esant poreikiui, jį galima pristatyti ir į patį Kauno miestą, tad laimėsite kainos, sąlygų atžvilgiu, nes pristatymo mokestis yra visai nedidelis (nuo 10 iki 15 eurų). Dauguma žmonių, ieškančių nuomos Kaune, to nežino, todėl svarbus patarimas Jums – žiūrėti Kauno oro uoste esančius pasiūlymus: sutaupysite, nes ten yra didžiausia įmonių konkurencija! Be kita ko, netaikome jokių papildomų oro uosto mokesčių. Atsiimti ir atiduoti išnuomotą automobilį oro uoste galima visą parą.

Taip pat suteikiame galimybę Jums būti dar mobilesniems: automobilį atsiimti galite viename mieste, o grąžinti – kitame. Pagal tai, kur automobilį atsiimsite ir kur atiduosite, skiriasi taikomo vienos krypties mokesčio dydis, sužinoti tikslų mokesčio dydį galite išsirinkę konkretų automobilį ir atsiėmimo/ atidavimo punktus.


Parašykite mums

Parašykite mums!

+37066166610