Prestižinė

Prestižinės klasės automobilių nuoma

Ieškantiems aukščiausių standartų, išskirtinio dizaino, komforto ar sportiško automobilio skirto kasdieniam naudojimui ar svarbiai Jūsų šventei, siūlome prabangių automobilių nuomą.

 

Visi šie automobiliai priklauso skirtingoms, vidutinės, standartinės ir visureigių, klasėms, tad automobilių nuomos kaina taip pat gali būti labai įvairi.

 

Nors prabangūs automobiliai yra orientuoti į stilių, saugumą, komfortą ir kokybę, tuo pačiu jie gali būti ekonomiški ir gamtą mažai teršiantys automobiliai. Šiais laikais dėl gamintojams teikiamų reikalavimų, net ir prestižiniai automobiliai yra kuriami naudojant technologijas, kurios mažina išmetamo CO2 kiekį, tačiau neapriboja automobilio galingumo ir dinamiškumo savybių.

 

Kadangi prestižinių automobilių privalumai gali būti labai įvairūs, o nuoma trukti nuo kelių valandų iki kelių mėnesių, siūlome tokius automobilius kaip: BMW 3 series, Lexus IS, Mercedes-Benz CLA, BMW 5 Series, Mercedes-Benz E class, Lexus GS, BMW X3, Mercedes-Benz GLK, Mercedes-Benz ML, Lexus RX, Audi Q7, Volvo S90 ar kabrioletą Mercedes-Benz SLK.

 

Siekiant užtikrinti Jūsų komfortą, greitą, paprastą autonuomą ir puikius kelionės įspūdžius, prestižinės klasės, kaip ir visus kitus mūsų siūlomus automobilius, galite atsiimti įvairiuose vietose.

 

Jei atvykstate į oro uostą, po skrydžio Jums nereikės vargintis ieškant nuomos punkto ar laukiant kol automobilis Jums bus pristatytas, kadangi mūsų nuomos punktai yra pačiuose Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostose, o automobiliai laikomi prie pat oro uostų esančiose aikštelėse.

 

Jei automobilį atsiimate mieste jį mes Jums galime pristatyti į bet kurią vietą Jūsų pasirinktu adresu arba jei esate apsistoję miesto centre Jums patogiausi bus mūsų nuomos punktai esantys Vilniaus, Kauno arba Klaipėdos miestų senamiesčiuose.

 

Palyginkite ir nemokamai rezervuokite prestižinės klasės automobilį čia