Škoda

Škoda automobilių nuoma

Čekijos Respublikos automobilių gamintojas, kurio automobiliai yra vieni populiariausių ir žinomiausių Europos rinkoje.

 

Šis prekės ženklas taip pat yra ir vienas seniausių iš automobilių gamintojų. Pirmoji Škoda gamykla buvo įkurta 1895 m., tad Škoda automobiliai turi ilgametę istoriją ir gilias tradicijas.

 

Viena iš Škoda sėkmę lėmusių prežasčių, dėl kurios ir šiomis dienomis šis ženklas yra ypač mėgstamas yra tai, kad nuo 1991 m. Škoda priklauso Volkswagen grupei. Dėl šios priežasties Čekijos gamintojo automobiliai perėme inovatyvias Vokiečių taikomas technologijas, aukštus kokybės ir inžinerijos standartus.

 

Artimiausias Škoda konkurentas yra Volkswagen ženklo automobiliai. Dėl abiejų modelių panašumo, bendru vairavimo savybių ir technologijų, užtikriname, kad Volkswagen ženklą vertinantiems vairuotojams neteks nusivilti nei viena Škoda savybe.

 

Škoda yra puikus pasirinkimas, kadangi galite pasirinkti kitokį, rečiau keliuose sutinkama automobilį su savitu dizainu, tačiau siūlanti rinkos lyderių ir populiarumo viršūnes užkariavusių automobilių kokybę ir technologijas.

 

Mūsų siūlomi Škoda automobilių modeliai yra: Škoda Fabia, Škoda Octavia Combi, Škoda Superb ir Škoda Karoq.

 

Išbandyti pasirinktą bet kurį šios markės modelį kviečiame Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestuose, o taip pat ir tarptautiniuose Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose.