Peugeot

Peugeot automobilių nuoma

Ieškantiems išskirtinio dizaino, siūlome prancūzų gamintojo – Peugeot automobilius.

 

Šios markės automobiliai yra skirti įvairaus amžiaus grupės žmonėms, kadangi automobilių dizainas yra tiek jaunatviškas, modernus, tiek ir solidus, tinkantis visuose gyvenimo situacijose.

 

Rekomenduojame Peugeot automobilių nuomą, kadangi visi modeliai yra ypač lengvai valdomi, talpūs, ekonomiški ir komfortiški.

 

Siūlome tokius modelius kaip: universalą – Peugeot 308 SW, miesto visureigį – Peugeot 2008, standartinio dydžio visureigį – Peugeot 5008, devynių vietų keleivinį – Peugeot Traveller mikroautobusą.

 

Šie automobilių modeliai yra puikus ir išsisikiria įdiegta “Advanced Grip Control” technologija. Jei į Jūsų kelionės maršrutą patenka, neasfaltuoti, sunkiai pravažiuojami keliai, arba jei automobilį nuomojatės žiemos metu, ši technologija Jums suteiks didžiulį pranašumą ir pasitikėjimą sudėtinguose vairavimo situacijose. “Advanced Grip Control” technologija prisitaiko prie esamos kelio dangos, Jums vos pasirinkus iš trijų – smėlio, purvo ar sniego režimų.

 

Nors Peugeot automobilių nuomos kaina yra pigesnė nei prabangesnių konkurentų, pastarieji, tikrai ne visi, gali pasigirti būtent tokiomis technologijomis, kurias siūlo Peugeot gamintojai.

 

Nemokamai rezervuokite Peugeot automobilių nuomą Vilniaus, Kauno, Palangos oro uostuose, o taip pat ir Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestuose.