Universalai

Universalų klasės automobilių nuoma

Universalai – automobilių tipas, kuris priklauso daugeliui skirtingų automobilių klasių. Tokio kėbulo automobiliai gali būti tiek mažesni, tiek didesni, todėl jie patenka į kompaktinės, vidutinės ir standartinę klases.

 

Dėl šios priežasties rinktis galite ne tik pagal skirtingus automobilių modelius, tačiau ir pagal labiausiai Jums tinkamą automobilio nuomos kainą.

 

Šių automobilių nuoma puikiai tinka šeimoms su mažais vaikais, nes į automobilio bagažinę lengvai tilps ne tik smulkesni daiktai, tačiau ir vežimėliai. Verta paminėti, kad universalo klasės automobilių ypatybės yra ne tik talpumas, tačiau ir gale sėdinčių keleivių komfortas. Dėl tiesios stogo linijos gale sėdintiems asmenims vietos yra gerokai daugiau, o kadangi galiniai automobilio langai yra didesni, šviesumas ir erdvės pojūtis yra gerokai didesnis nei sedano kėbulo automobilių. Šios savybės yra ypač aktualios jei keliauja vien suaugę arba didesnio ūgio žmonės, ieškantys pigios, tačiau ir patogios autonuomos.

 

Naudodamiesi mūsų automobilių nuoma galite rinktis iš tokių universalo tipo modelių kaip: Rentault Clio Grandtour, Volkswagen Golf Variant, Toyota Auris SW, Toyota Corolla Touring Sports, Škoda Octavia, Volkswagen Passat Variant, Toyota Avensis SW ar Opel Insignia Sports Tourer.

 

Visus šiuos modelius išsinuomoti galite Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestuose, o taip pat Vilniaus, Kauno ir Palangos tarptautiniuose oro uostuose, o palyginti ir rezervuoti Jums labiausiai patikusį variantą galite čia