Klaipėda ir visas pajūrio regionas turistus tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio vilioja Baltijos jūra, unikaliąja Kuršių Neringa ir jos smėlio kopomis, taip pat Klaipėdos architektūra. Klaipėda yra Lietuvos jūrų uostas, netoli Klaipėdos, Palangoje, yra įsikūręs trečiasis pagal dydį Lietuvos oro uostas. Todėl Klaipėdoje, Klaipėdos rajone ir visame pajūrio regione taip pat yra nemažas automobilių nuomos poreikis.

Kodėl automobilį nuomoti iš mūsų?

AutoRentalis.lt yra automobilių nuomos platforma, visus patikimus automobilių nuomos Klaipėdoje pasiūlymus Jums pateikianti vienoje vietoje. Didžiausias privalumas yra tai, kad Jūs galite sutaupyti pinigų, nes mes dažnai galime išnuomoti automobilį Jums geresne kaina nei nuomojant tiesiogiai iš tiekėjo, ir laiko, nes visus skirtingų tiekėjų pasiūlymus matote vienoje vietoje, galite palyginti ir užsisakyti geriausią iš jų. Puiku tai, kad suteikiame galimybę pasiūlymus matyti pagal miestą, kuriame norite atsiimti automobilį. Tai svarbu, nes priklausomai nuo miesto, gali skirtis tiek automobilių modeliai, tiek nuomos kainos bei sąlygos.

Mūsų privalumas ir išskirtinumas – tai, kad specializuojamės būtent Lietuvos rinkoje. Tai leidžia klientams pasiūlyti itin didelį automobilių asortimentą, kainas ir sąlygas, pritaikytas būtent mūsų šalies gyventojams ir svečiams.

Kokius automobilius nuomojame Klaipėdoje?

Nesvarbu, ar Jums reikalinga maža, vidutinė transporto priemonė, visureigis, krovininis ar keleivinis mikroautobusas. Klaipėdoje nuomojame visų klasių transporto priemones, todėl patenkinsime visus Jūsų poreikius: šventei, kelionei, persikraustymui.

Klaipėdoje galite išsinuomoti Volkswagen Polo, Ford Focus, Ford C-MAX, Volkswagen Golf VII Variant, Volkswagen Jetta, Volkswagen Passat, Toyota RAV4, BMW 3 Series ir kitų modelių automobilius.

Nemokami atributai ir kitos naudos Jums

Visose iš mūsų išsinuomotose transporto priemonėse galite nemokamai rasti neribotą kilometražą, naujausio automobilio modelio garantiją, nemokamas vaikiškas kėdutes ar kitą konkrečiai Jus dominančią įrangą. Jūs automobilį nuomojate pigiau ir dar papildomai gaunate nemokamus priedus, priešingai nei nuomodami tiesiogiai iš tiekėjo.

Svarbus aspektas – papildomas automobilio draudimas su nuline vairuotojo atsakomybe. Tokį draudimą užsienio brokeriai taiko iš savo pusės – mūsų klientai draudimą gauną tiesiogiai iš tiekėjo jo kainomis ir sąlygomis. Taip išsprendžiama dažna problema, kai žmonės įsigiję pilną draudimą iš brokerio, apgadinus automobilį dėl vairuotojo kaltės, vis tiek praranda užstatą, kurį rezervuoja automobilio tiekėjas, atitinkamai pagal padarytą žalą. Norėdamas atgauti pinigus, užsakovas turi kreiptis į brokerį ir įrodinėti, kad pinigai buvo nuskaičiuoti ir jis turėjo pilną draudimą, taip pat turi pateiktį daugybę kitų detalių. Tai užtrunka daug laiko. Mūsų atveju jokie pinigai nebus nuskaičiuoti, vairuotojams/ užsakovams netenka niekuo rūpintis, nes draudimas yra gaunamas tiesiai iš tiekėjo.

Kur atsiimti ir atiduoti automobilį Klaipėdoje?

Klaipėda, ne taip kaip Vilnius ar Kaunas, negali pasigirti didžiuliu tiekėjų pasirinkimu, tad gyventojams yra ganėtinai sunku rasti naujų automobilių, kokybiškai paslaugas ir geras kainas teikiančių tiekėjų. Mes atmetame senus automobilius teikiančias įmones – jų variantų nesiūlome, kadangi gaunate seną automobilį už identišką kainą mūsų pateikiamiems naujiems variantams. Nuomotis iš patikimų ir stambesnių įmonių yra gerai ne tik dėl kainų ar naujų automobilių, tačiau ir dėl patikimumo. Mūsų pateikiamos įmonės užtikrins, kad viskas vyktų sklandžiai ir sąžiningai.

Klaipėdos regione automobilio atsiėmimas taip pat yra galimas Palangos mieste ir Palangos oro uoste. Svarbu tai, kad netaikome jokių papildomų oro uosto mokesčių. Atsiimti ir atiduoti išnuomotą automobilį oro uoste galima visą parą.

Taip pat suteikiame galimybę Jums būti dar mobilesniems: automobilį atsiimti galite viename mieste, o grąžinti – kitame. Pagal tai, kur automobilį atsiimsite ir kur atiduosite, skiriasi taikomo vienos krypties mokesčio dydis, sužinoti tikslų mokesčio dydį galite išsirinkę konkretų automobilį ir atsiėmimo/ atidavimo punktus.

Kaip išsinuomoti automobilį?

Nuomojant automobilį Jums nereikia atlikti jokių išankstinių mokėjimų, visa rezervacija yra nemokama. Jei Jūsų planai pasikeitė, automobilio rezervaciją galite pakeisti arba atšaukti nemokamai. Užsisakyti automobilį galite užpildydami rezervacijos formą mūsų interneto svetainėje arba paskambinę mums nurodytu telefono numeriu.

Jeigu kyla neaiškumų, norite pasikonsultuoti ar sužinoti visas sąlygas, maloniai kviečiame susisiekti su mumis, nes teikiame 24/7 klientų aptarnavimą.


Parašykite mums

Parašykite mums!

+37066166610