Ekonominė

Ekonominių automobilių nuoma

Ekonominės klasės automobilių nuoma – pasirinkimas visiems, norintiems patogiai, lengvai, pigiai ir šiuolaikiškai pasiekti reikiamus kelionės tikslus.

 

Ekonominės klasės privalumai yra ne tik, kad tai yra pigi automobilių nuoma, tačiau dažnais atvejais šiai klasei priskiriami automobiliai yra lengviausiai valdomi ir tinka vairuotojams su bet kokiais vairavimo įgūdžiais. Renkantis automobilių nuomą Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, ekonominė klasė ne tik palengvins manevravimą, tačiau ir užtikrins minimalias kuro sąnaudos dinamiškame miesto ritme.

 

Mūsų siūlomi nauji, modernūs ir pigūs ekonominiai automobiliai yra šių markių ir modelių: Ford Fiesta, Volkswagen Polo, Toyota Yaris, Seat Ibiza, Opel Corsa, Hyundai i20 ir kt.

 

Nors didesnių automobilių nuoma kaina dažnai nesilygina su ekonominių automobilių nuoma ir yra brangesnė, visi išvardinti ekonominių automobilių modeliai taip pat kaip ir aukštesnės klasės automobiliai yra naujausios gamybos, aprūpinti visomis tiek komforto, tiek vairavimą palengvinančiomis ir saugumą užtikrinančiomis sistemomis ir įrengimais, tad Jūsų kelionės tiek mieste, tiek užmiestyje, bet kokiomis oro sąlygomis ar metų laikais bus patogios ir lengvai įveikiamos pasirinkus šio, ekonominio tipo automobilių nuomą.

 

Pasinaudoti mūsų autonuoma ir išbandyti kas yra ekonominė automobilių klasė galite visuose Lietuvos didmiesčiuose ir oro uostose, o peržiūrėti ekonominės klasės automobilių pasiūlymus galite čia