Volkswagen

Volkswagen automobilių nuoma

Viena iš didžiausių automobilių gamintojų ir markių - Volkswagen yra puikai žinoma ir plačiai naudojama visame pasaulyje.

 

Volkswagen automobiliai yra orientuoti į bet kurio amžiaus ar poreikių vairuotojus. Automobilių modelių pasiūla yra ypač gausi, o dėl aukštos kokybės, modernaus ir tuo pačiu elegantiško dizaino, Volkswagen užima aukščiausias pozicijas ir turi geriausius įvertinimus visuose kategorijose.

 

Rekomenduojame Volkswagen automobilių nuomą, kadangi šie automobiliai yra užsitarnavę aukštą pasitikėjimą, yra lengvai valdomi, saugūs ir ekonomiški.

 

Visi mūsų siūlomi Volkswagen automobiliai yra tiek su automatinėmis, tiek su mechaninėmis pavarų dėžėmis.

 

Šio gamintojo automobiliai taip pat gali būti komplektuojami su dviejų arba keturių varančių ratų sistema, dyzeliniais ar benzininiais varikliais, sedano, universalo, miniveno ar visureigio kėbuluose, tad pasirinkimo galimybės yra išties plačios.

 

Pasirinktie galite: Volkswagen Polo, Volkswagen Golf, Volkswagen Jetta, Volkswagen Passat, Volkswagen T-Roc, Volkswagen Tiguan, Volkswagen Caddy, Volkswagen Touran ar Volkswagen Caravelle automobilių nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose.