Chrysler

Chrysler automobilių nuoma

Šie automobiliai išsiskiria išraiškingomis ir masyviomis kėbulo linijomis, kurios sukuria ne tik didelio, bet ir solidaus automobilio įvaizdį.

 

Komfortas yra viena iš pagrindinių Chrysler automobilių privalumų. Dėl šios priežasties rekomenduojame šį ženklą keliaujantiems su šeima ar gausia kompanija tolimesniais atstumais.

 

Tokia transporto priemonė puikiai tinka ir tiems, kurie nori išsiskirti. Europos keliuose Chrysler nėra dažnai matomas automobilis, bet visgi jis konkuruoja su tokiais gamintojais kaip Mercedes-Benz, BMW, Audi, Lexus ar kt.

 

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių ir populiariausių modelių mūsų keliuose yra Chrysler Grand Voyager. Būtent šio automobilio nuomą siūlome visuose Lietuvos miestuose.

 

Chrysler Grand Voyager yra priskiriamas kelaivinei automobilių klasei. Kadangi šis modelis patogiai talpina net 7 žmones, tai yra vienas iš populiariausių pasirinkimų tokių grupių kelionėms. Tai yra puikus sprendimas, kadangi dažnai mikroautobuso tipo automobilis gali būti per didelis ir kai kuriems per sudėtingas vairuoti, kuomet Chrysler yra manevringas ir nesudėtingai valdomas net dinamiškame miesto ritme. Taip pat šio automobilio nuomos kaina yra mažesnė nei didesnių mikroautobusų.

 

Norint rezervuoti šiuos automobilius rinkitės Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestus arba Vilniaus, Kauno, Palangos tarptautinius oro uostus, kaip atsiėmimo vietas.