Mikroautobusų nuoma – galimybė keliauti saugiai ir patogiai

Mikroautobusų nuoma – galimybė keliauti saugiai ir patogiai

Kelionė mikroautobusu - populiarus sprendimas, mėgstantiems išvykas su draugų, artimųjų kompanija ar įvairių švenčių metu, kai didesnėje transporto priemonėje gali keliauti visi vestuvių, mergvakario, bernvakario ar krikštynų dalyviai. Mikroautobusų nuoma suteikia galimybę keliauti nevaržomai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Mikroautobusai yra apdrausti privalomuoju KASKO draudimu, o prieš pasirašant transporto priemonės nuomos sutartį yra suderinamos visos sąlygos bei reikalavimai, kuriuos turi žinoti mikroautobuso vairuotojas.

Naujas būdas rasti geriausius automobilių nuomos pasiūlymus

Naujas būdas rasti geriausius automobilių nuomos pasiūlymus

Automobilio nuoma Vilniuje, Kaune, o gal Klaipėdoje ar Palangoje? Kad ir kokiame Lietuvos mieste ieškotumėte automobilių nuomos, tai gali būti nelengvas ir laiką užimantis procesas, ypač jei tai darote pirmą kartą ir ieškote geriausio kainą ir kokybę atitinkančio pasiūlymo. Dažniausiai įvairių paslaugų ieškome internetu, atrodytų viskas paprasta, tačiau neretai pasiklystame pasiūlymų, reklamų ir įvairiausių akcijų įvairovėje.

Automobilių nuoma Europos Sąjungos šalyse

Automobilių nuoma Europos Sąjungos šalyse

Automobilių nuoma Lietuvoje ir kitose ES šalyse - į ką atkreipti dėmesį? Automobilis – neatsiejama kasdienio susisiekimo priemonė. Juo keliaujama į darbus, susitikimus, keliones. Tvarkinga transporto priemonė užtikrina saugią ir greitą kelionę, todėl kasmet vis daugiau žmonių ne tik išlaiko vairavimo egzaminus, bet ir įsigyja naudotą ar naują automobilį. Tuo pačiu Lietuvoje ir visame pasaulyje vis populiaresnės tampa automobilių nuomos paslaugos, kai vairuotojai gali pasivažinėti pasirinktomis transporto priemonėmis, turinčiomis tiek mechaninę, tiek automatinę pavarų dėžes. Taip pat tokia paslauga tampa praktišku sprendimu, jeigu norima įsigyti automobilį, kurio nuomos paslaugos buvo pasirinktos. Taigi, tai tampa savotišku automobilio „išbandymu“, galinčiu nulemti transporto priemonės įsigijimą.