Naujienos

Automobilių nuoma Vilniaus, Kauno, Palangos oro uostuose. Ką pravartu žinoti?

Automobilių nuoma Vilniaus, Kauno, Palangos oro uostuose. Ką pravartu žinoti?

2019-07-28 17:41:22

Automobilio nuomos ieškančiam klientui, atvykstančiam į oro uostą dažnai kylą klausimai: kur reikės atsiimti automobilį? Ar teks kieno nors laukti? Kaip automobilį grąžinti? Ar atvykti galima nakties metu? Atsakant į visus šiuos klausimus, norime patikslinti, kad automobilių nuoma visuose Lietuvos oro uostuose yra išties paprasta ir netgi labai patogi. Jei atskrendate į Vilniaus oro uostą visais atvejais, atvykę Jus atsidursite Vilniaus oro uosto atvykimo terminale. Nors šis terminalas yra nedidelis, klientų patogumui Jis yra suskirstytas į A, B ir C dalis, kurių kiekvienoje yra įsikūrę skirtingi nuomos punktai. Būtent į vieną iš nuomos punktų, kuris bus nurodytas Jūsų užsakymo patvirtinime Jums ir reikės eiti pirmiausia.

Išbandykite naujausių, 2019 metų, Toyota automobilių nuomą

Išbandykite naujausių, 2019 metų, Toyota automobilių nuomą

2019-07-04 00:09:21

Mūsų siūlomų automobilių parką jau papildė naujieji Toyota RAV4 visureigiai ir vidutinės klasės Toyota Corolla modeliai. Šių automobilių nuomą nuo šiol galite išbandyti visuose mūsų nuomos punktuose. 2019 metais pristatyti automobiliai pasižymi ne tik atnaujintomis, stilingomis ir sportiškesnėmis kėbulo linijomis, tačiau ir daugybe vairavimo malonumą ir saugumą suteikiančių savybių. Į visus naujus Toyota modelius gamintojai nuo šiol be išimčių įtraukia "Safety Sense" sistemą, kuri apima daugelį pažangių saugumo funkcijų

Mikroautobusų nuoma – galimybė keliauti saugiai ir patogiai

Mikroautobusų nuoma – galimybė keliauti saugiai ir patogiai

2018-02-04 10:38:56

Kelionė mikroautobusu - populiarus sprendimas, mėgstantiems išvykas su draugų, artimųjų kompanija ar įvairių švenčių metu, kai didesnėje transporto priemonėje gali keliauti visi vestuvių, mergvakario, bernvakario ar krikštynų dalyviai. Mikroautobusų nuoma suteikia galimybę keliauti nevaržomai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Mikroautobusai yra apdrausti privalomuoju KASKO draudimu, o prieš pasirašant transporto priemonės nuomos sutartį yra suderinamos visos sąlygos bei reikalavimai, kuriuos turi žinoti mikroautobuso vairuotojas.

Naujas būdas rasti geriausius automobilių nuomos pasiūlymus

Naujas būdas rasti geriausius automobilių nuomos pasiūlymus

2017-10-22 11:35:36

Automobilio nuoma Vilniuje, Kaune, o gal Klaipėdoje ar Palangoje? Kad ir kokiame Lietuvos mieste ieškotumėte automobilių nuomos, tai gali būti nelengvas ir laiką užimantis procesas, ypač jei tai darote pirmą kartą ir ieškote geriausio kainą ir kokybę atitinkančio pasiūlymo. Dažniausiai įvairių paslaugų ieškome internetu, atrodytų viskas paprasta, tačiau neretai pasiklystame pasiūlymų, reklamų ir įvairiausių akcijų įvairovėje.

Automobilių nuoma Europos Sąjungos šalyse

Automobilių nuoma Europos Sąjungos šalyse

2017-10-22 10:28:24

Automobilių nuoma Lietuvoje ir kitose ES šalyse - į ką atkreipti dėmesį? Automobilis – neatsiejama kasdienio susisiekimo priemonė. Juo keliaujama į darbus, susitikimus, keliones. Tvarkinga transporto priemonė užtikrina saugią ir greitą kelionę, todėl kasmet vis daugiau žmonių ne tik išlaiko vairavimo egzaminus, bet ir įsigyja naudotą ar naują automobilį. Tuo pačiu Lietuvoje ir visame pasaulyje vis populiaresnės tampa automobilių nuomos paslaugos, kai vairuotojai gali pasivažinėti pasirinktomis transporto priemonėmis, turinčiomis tiek mechaninę, tiek automatinę pavarų dėžes. Taip pat tokia paslauga tampa praktišku sprendimu, jeigu norima įsigyti automobilį, kurio nuomos paslaugos buvo pasirinktos. Taigi, tai tampa savotišku automobilio „išbandymu“, galinčiu nulemti transporto priemonės įsigijimą.