Volvo

Volvo automobilių nuoma

Volvo automobiliai yra puikus pasirinkimas žmonėms, vertinantiems saugumą kelyje. Būtent dėl šios savybės Volvo automobiliai garsėja visame pasaulyje kaip vieni saugiausių ir patikimiausių automobilių.

 

Volvo automobiliai sujungia minimalistinį skandinavišką stilių kartu su išskirtiniu komfortu, ekonomiškumu ir naujausiomis technologijimis. Dėl šių priežasčių Volvo automobiliai pasiekė vienus aukščiausių populiarumo rodiklių tarp šeimų perkamų automobilių markių.

 

Rekomenduojame Volvo automobilius planuojantiems keliones su vaikais ar vien suaugusiųjų kompanija, kadangi automobiliai yra pukiai pritaikyti tiek vairotojo, tiek keleivių komfortui.

 

Siūlome pasirinkti šių Volvo automobilių nuomą: Volvo V40, Volvo V60, Volvo S60, Volvo S90

 

Visi mūsų pateikiami Volvo modeliai gali būti tiek su automatinėmis, tiek su mechaninėmis pavarų dėžėmis. Automobiliai taip pat turi “Isofix” sistemas, tad be vargo galėsite pritvirtinti tiek savo, tiek mūsų siūlomas vaikiškas kėdutes.

 

Išsirinkite ir nemokamai rezervuokite bet kurio Volvo automobilio nuomą Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestuose arba Vilniaus, Kauno ir Palangos tarptautiniuose oro uostose.