Keleiviniai

Keleivinių automobilių nuoma

Jei automobiliu keliauja daugiau nei 5 asmenys, keleiviniai automobiliai yra vieninteliai, kurie galės atitikti Jūsų automobilio nuomos poreikius.

 

Kadangi automobiliais gali keliauti skirtingas žmonių kiekis šios klasės automobiliai yra skirstomi į du tipus: minivenus ir keleivinius mikroautobusus.

 

Minivenai yra puikus pasirinkimas jei viso automobiliu važiuos iki 7 asmenų. Tokio automobilio nuoma kaina yra ne tik pigesnė nei mikroautobusų, tačiau automobiliu lengviau manevruoti mieste ar sudėtinguose situacijose.

 

Mūsų siūlomi šios kategorijos automobiliai yra komfortiški Chrysler Grand Voyager arba Volkswagen Caddy Maxi modeliai.

 

Jei kelionę planuojate su daugiau nei 7 asmenimis, keleivinių mikroautobusų nuoma yra tai ko ieškote. Pagrindinis keleivinių mikroautobusų privalumas yra tai, kad jais komfortiškai keliauti gali net 9 asmenys. Jei vykstate į tolimesnę kelionę šis automobilis ne tik sutalpins visus keleivius, tačiau su savimi galėsite pasiimti ir visus reikiamus daiktus, kadangi vietos yra daug tiek bagažinėje, tiek automobilio viduje.

 

Populiariausi ir vairuotojų pasitikėjimą užsitarnavę keleiviniai mikroautobusai, kuriuos galite išsinuomoti yra Renault Trafic, Opel Vivaro arba Ford Tourneo automobiliai.

 

Jei šio tipo transporto priemonių autonuoma yra reikalinga Jūsų kelionėms Lietuvoje ar užsienyje, kviečiame rezervuoti labiausiai tinkama automobilį čia