Opel

Opel automobilių nuoma

Dar vienas Vokiečių gamintojų ženklas – Opel. Šio ženklo automobiliai yra orientuoti į klientus, kurie automobiliams skiria įvairius biudžetus, tad Opel modeliai puikiai tinka įvairiems poreikiams turintiems asmenims.

 

Populiariausi Opel gaminami automobiliai yra ekonominės, kompaktinės ir standartinės klasės.

 

Jei automobiliu daugiausiai laiko naudojatės mieste Opel Corsa – puikus pasirinkimas, kuris yra ekonomiškas, manevringas ir stilingas.

 

Ieškantiems populiariausios automobilių nuomoje – kompaktinės klasės, rinkos pasitikėjimą užsitarnavęs ir puikiai žinomas Opel Astra automobilis yra komfortiškas, naujomis technologijomis aprūpintas ir lengvai valdomas automobilis, kuris tiks įvairioms Jūsų kelionėms

 

Vienas iš populiariausių standartinės klasės automobilių – Lietuvoje ypač pamėgtas, Opel Insignia automobilis. Tai pasirinkimas tinkantis patogioms visos šeimos kelionėms. Šio modelio automobiliai gali būti tiek sedano, tiek universalo kėbuluose, tad atitiks bet kokius Jūsų poreikius.

 

Lyginant automobilių nuomos kainą, Opel modeliai yra pigesni nei tokie Vokiečių gamintojai kaip Audi ar BMW, tačiau gali pasiūlyti identiško lygio komfortą ir kokybę.

 

Išbandyti pasirinktą bet kurį šios markės modelį kviečiame Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestuose, o taip pat ir tarptautiniuose Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose.