Kompaktinė

Kompaktinių automobilių nuoma

Kompaktinės klasės automobiliai – vieni populiariausių ir labiausiai perkamų tipų automobiliai, tad nenuostabu, kad kompaktinės klasės automobilių nuoma taip pat užima aukščiausias populiarumo vietas visoje Europoje.

 

Pagrindiniai kompaktinės klasės privalumai tai yra dinamiškumas. Tokie automobiliai yra greiti, talpūs, komfortiški ir manevringi, tad puikiai tinka tiek trumpoms, tiek tolimoms kelionėms net ir su visa šeima.

 

Renkantis automobilių nuomą visuomet rekomenduojame numatyti savo kelionės maršrutą, vietoves per kurias važiuosite ir galimą keleivių skaičių. Taip išsirinkti tarp daugybės siūlomų automobilių bus gerokai lengviau, kadangi kiekviena autonuoma turi patenkinti Jūsų kelionės poreikius ir būti patogi. Dažniausiai pasitaikančius kelionės tipus atitinka kompaktinė klasė, tai yra puikus pasirinkimas, nes tai yra ne tik pigi automobilių nuomą, tačiau kartu išpildantis ir atitinkantis daugumos norus ir lūkesčius variantas.

 

Dėl didelio kompaktinių automobilių klasės populiarumo, markiu ir modelių gausa yra iš ties plati.

 

Siūlome tokius kompaktinės klasės automobilius kaip: Volkswagen Golf, Ford Focus, Toyota Auris, Toyota Corolla, Opel Astra, Hyundai I30, Peugeot 308, Seat Leon ir kt.

 

Lyginant kompaktinių automobilių nuomą kaina, beveik visais atvejais tai yra vienas optimaliausiu pasirinkimų, kadangi automobilio dydis prilygsta vidutiniams, o kuro sąnaudos ir pačios nuomos kaštai yra labai panašūs į pigiausių – ekonominės klasės automobilių nuomą.

 

Išsirinkti ir rezervuoti geriausius kompaktinės klasės automobilių nuomos pasiūlymus galite čia