Lexus

Lexus automobilių nuoma

Japonijos automobilių gamintojo – Lexus, kūriami automobiliai yra aukščiausios klasės, į prabangą, komfortą, kokybę ir išskirtinį dizainą orientuoti, kūriniai.

 

Lexus sujungia Vokiečių gamintojų interjero kokybę ir Japonijos gamintojų įnovatyvias technologijas, dėl ko šie automobiliai yra ypač populiarūs visame pasaulyje.

 

Jei domitės Audi, BMW ar Mercedes-Benz automobiliais Lexus modeliai yra tai, ko negalite praleisti.

 

Pagrindinės savybės, kuo šio gamintojo automobiliai išsiskiria iš kitų konkurentų yra unikalus, jaunatviškas ir futuristinis dizainas, kuris nėra panašus nei į vieno kito gamintojo automobilius. Be dizaino, Lexus automobiliai taip pat garsėja puikia hibridine sistema, kuomet naudojamas ne tik benzininis, tačiau ir elektrinis variklis, taip mažinantis kuro sanaudas ir gamtos taršą.

 

Jūsų šventei ar kasdienėms kelionėms siūlome prestižinius vidutinės klasės - Lexus IS, standartinės klasės - Lexus GS ir visureigių klasės – Lexus RX automobilius.

 

Jūsų patogumui šiuos automobilius galite atsiimti iš mūsų nuomos punktų Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose arba Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestų centruose.