Visureigiai

Visureigių nuoma

Visureigių nuoma - išskirtinis pasirinkimas norintiems ne tik erdvaus, stabilaus, saugaus, komfortiško, tačiau ir tokio automobilio, kuris galėtų įveikti bet kokias kelyje pasitaikančias kliūtis.

 

Nors visureigiai yra puikus pasirinkimas tiems kam reikia didesnės transporto priemonės, didžiausias šios klasės automobilių poreikis ir populiarumas yra žiemos laikotarpiu, kuomet galima geriausiai įvertinti teikiamus visureigiu privalumus.

 

Keliaujant į užmiesčio vietoves tiek nuomotu, tiek nuosavu automobiliu, žiemos metu labai dažnai tenka susidurti su sunkiai pravažiuojamais, retai valomais ar slidžiais keliais, dėl ko rizikuojate ne tik automobilio apgadinimu, tačiau ir savo pačių saugumu. Dėl šių priežasčių, jei jūsų kelionėje gali pasitaikyti tokių kelio atkarpų rekomenduojame rinktis būtent visureigių autonuoma.

 

Renkantis šią klasę automobilius galima skirstyti į du tipus: standartinius visureigius, liaudiškai vadinamus „džipais“, ir „crossover“ tipo – padidinto pravažumo automobilius arba kitaip miesto visureigius.

 

Tam, kam didelis automobilis nėra būtinybė, tačiau puikios pravažumo savybės privalomos, „crossover“ tipo visureigiai yra puikus pasirinkimas. Populiariausias mūsų siūlomas šio tipo automobilis yra naujasis Toyota CH-R. Automobilis puikus tuo, kad yra ne tik manevringas, tačiau ir ekonomiškas, kadangi šio modelio kuro sąnaudos yra identiškos vidutinės arba standartinės klasės automobiliams. Taip pat verta atkreipti dėmesį, kad tokio tipo automobilio nuomos kaina yra labai artima arba net identiška standartinės klasės automobiliams, tad toks modelis yra prieinamas žmonėms su įvairiais biudžetais.

 

Visgi jei vertinate pilno dydžio visureigio teikiamus privalumus, galite rinktis iš tokių modelių kaip: Toyota RAV4, Nissan Qashqai, Jeep Grand Cherokee, BMW X3, Lexus RX, Mercedes-Benz ML ar Audi Q7.

 

Šių automobilių nuomą galite pasinaudoti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Palangos miestuose, o taip pat ir Vilniaus, Kauno, Palangos oro uostose.

 

Visus visureigių pasiūlymus galite palyginti ir nemokamai rezervuoti čia