Automobilių nuomos punktai Lietuvoje

 

AutoRentalis.lt siūlo net 16 skirtingų nuomos punktų vietovių visoje Lietuvoje. 

Nuomos punktai skirstomi pagal miestus, oro uostus, geležinkelių ir autobusų stotis. AutoRentalis.lt, taip pat, teikia ir automobilio pristatymo Jūsų pasirinktu adresu paslaugą didžiuosiuose miestuose.

Automobilių nuomos paslaugas teikiame Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestuose ir Palangos oro uoste. Kiekvienas šių miestų turi kelias astiėmimo vietas priklausomai nuo pasirinktų automobilių. Visos atsiėmimo vietos yra išsidėsčiusios patogiose lokacijose miestų centruose arba šalia miesto centrų. 

Jei kuri iš siūlomų vietų Jums būtų nepatogi, siūlome automobilio pristatymo pasirinktu adresu paslaugą. Automobilių pristatymas yra galimas Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos miestų teritorinėse ribose. 

Atvykstantiems į Lietuvą lėktuvu teikiame automobilių nuomos paslaugą kiekviename tarptautiniame šalies oro uoste - Vilniaus, Kauno ir Palangos. Automobilių nuomos punktai yra išsidėstę oro uosto atvykimo terminale arba oro uostų teritorijoje, todėl atvykę galite nieko nelaukdami keliauti tiesiai į Jums priskirtą nuomos punktą, kuris bus nurodytas Jūsų užsakymo patvirtinimo laiške.

Automobilių nuoma Vilniaus oro uoste, kaip ir automobilių nuoma Kauno oro uoste yra labai populiari. Oro uostų teritorijoje įsikūrę daugybė nuomos punktų, todėl šie oro uostai turi net po kelias skirtingas nuomos punktų vietas savo teritorijose.

Automobilių nuoma Palangos oro uoste dėl mažesnės nuomos įmonių gausos yra labai patogi, kadangi visi nuomos punktai yra įsikūrę oro uosto atvykimo terminale.

Jei į miestą atvykstate autobusu ar traukinių, o, galbūt, jei patogiausia vieta yra miestų autobusų ar traukinių stotys, automobilių nuomos paslaugas teikiame ir šiose vietovėse - Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų autobusų ar traukinių stotyse.

Kadangi visų dydžiųjų miestų autobusų ir traukinių stotys yra įsikūrusios viena šalia kitos, norit rasti geriausią automobilio nuomos pasiūlymą, rekomenduojame palyginti siūlomus automobilius tiek autobusų, tiek traukinių stotyje. 

Jei renkatės automobilį viename iš pasirinktų miestų ir geriausias automobilio nuomos pasiūlymas Jums yra svarbiau nei pasiėmimo vieta, rekomenduojame peržiūrėti tiek oro uostuose, tiek miesto centruose, tiek autobusų ar traukinių stotyse teikiamus automobilių pasiūlymus. Skirtingose vietovėse rasite skirtingų automobilių, skirtingomis sąlygomis ir kainomis pasiūlymus.