Krovininiai

Krovininių automobilių nuoma

Jei planuojate persikraustymą, reikia pervežti baldus, įvairią įrangą ar pirkinius, kurie netilptų į standartinį automobilį, kviečiame pasinaudoti krovininių mikroautobusų nuomą.

 

Norintiems sutaupyti esant daiktų pervežimo poreikiams, tokia autonuoma puiki tuo, kad yra gerokai pigesnė nei perkraustymo ar krovinių pervežimo paslaugas teikiančių įmonių pasiūlymai. Išsinuomavus krovininį automobilį Jums nereikės skubėti perkraustant daiktus, kadangi nuomos valandos ir pravažiuojami kilometrai nėra skaičiuojami. Automobilio nuomos kaina skaičiuojama nuo 1 paros iki ilgalaikės, kelių mėnesių ar net metų nuomos, todėl siūlome tiek trumpalaikę, tiek ilgalaikę nuomą fiziniams ar juridiniams asmenims.

 

Labai dažnai reikalinga funkcija, nuomojantis krovininius automobilius yra automobilio atidavimo kitoje miesto vietoje ar net kitame mieste galimybė. Būtent šią paslaugą siūlo mūsų automobilių nuoma.

 

Kadangi naudojantis krovininiais automobiliais poreikiai ir vežamų krovinių dydžiai gali būti skirtingi, rinktis galite tiek mažus tiek didelius krovininius automobilius.

 

Standartinio dydžio krovininiai automobiliai: Peugeot Partner ir Renault Kangoo Maxi

Padidinto tūrio krovininiai mikroautobusai: Fiat Ducato Maxi ir Iveco Daily

 

Pažymime, kad visais krovininių mikroautobusų privalumais galima pasinaudoti ir turint tik B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, tad automobiliu gali naudotis visi standartines teises turintys asmenys.

 

Visus šiuos modelius atsiimti galite Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų numos punktuose, o esant poreikiui automobilius galime pristatyti ir Jūsų pasirinktu adresu.

 

Palyginti ir nemokamai užsakyti geriausią krovininio automobilio nuomos pasiūlymą galite čia