Indvidualiai sutarta vieta

Jūsų patogumui siūlome automobilių nuomą su pristatymų į Jūsų pasirinktą vietą Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestuose.

Atvejais, kuomet į mieste esančius nuomos punktus negalite atvykti, ar automobilį Jums, tiesiog, patogiau atsiimti gyvenamojoje, darbo ar kitoje vietoje, nuomos punktų darbuotojais Jums pristatys bet kurį pasirinkta automobilį Jūsų nurodytu adresu teritorinėse miesto ribose.

Norėdami atlikti rezervaciją ir nurodyti pristatymo adresą, tai galite padaryti susisieke su mumis telefonu, elektroniniu paštu arba atliekant rezervaciją per svetainę.

Atlikdami rezervaciją per svetainę pasirinkite nuomos punkto vietą, miesto, kuriame nuomositės oro uosto arba miesto centro lokaciją. Pasirinktadmi šias vietas gausite geriausių kainų pasiūlymus. Sekantis žinksnis yra tikslios datos ir laiko pasirinkimas - kada pasiimsite ir kada atiduosite automobilį. Pagal šiuos nustatymus gavę visus automobilių pasiūlymus ir išsirinkę Jus dominantį automobilį galėsite pasirinkti pristatymo į Jūsų pasirinktą vietą paslaugą. 

Šią paslaugą rasite prie papildomų atribūtų, tokių kaip vaikiškos kėdutės, navigacijos ir kt. Pažymėjus pristatymo paslaugą, svetainė Jūsų paprašys įvesti adresą, kuriuo automobilį reikės pristatyti (užtenka įvesti gatvę ir namo numerį). Atliekant rezervaciją su pristatymu svarbiausia yra įvesti kontaktinį telefono numerį, kuriuo su Jumis bus galima susisiekti pristatant automobilį.

Atlikus rezervaciją į elektroninį paštą gausite užsakymo patvirtinima, po kurio Jums daugiau nieko nereikės daryti. Vadybininkai prieš automobilio pristatymą su Jumis susisieks telefonu ir susitikslins informaciją dėl susitikimo.

Atkreipiame dėmesį, kad už automobilio nuomą pristatymo metu galėsite susimokėti Jums patogiu būdu, tiek banko kortele, tiek grynaisiais pinigais.

Automobilio pristatymo kaina, taip pat, kaip ir pati paslauga yra labai patraukli. Nepriklausomai kurio miesto dalyje automobilis turės būti pristatytas, kaina nesikeičia ir dažniausiai siekia vos 10 Eurų.

Jei norėsite, kad automobilį nuomos punkto darbuotojai, ne tik pristatytų, bet ir atsiimtu Jūsų pasirinktu adresu, tai galėsite padaryti atsiėmimo metu informuodami darbuotoją arba susisiekę su mumis nuomos metu.