Automobilių nuoma autobusų stotyje

Autobusai yra dažniausiai naudojamas viešojo transporto susisieikimo būdas. Dėl šios priežastiesties automobilių nuomos paslaugas teikiame Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų autobusų stotyse.

Automobilių nuomą autobusų stotyse rekomenduojame autobusais atkeliaujantiems turistams, gyventojiems ar žmonėms, kuriems ši atsiėmimo vietą yra patogi.

Automobilių nuoma Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestų autobusų stotyse, lyginant, kitus didžiuosius nuomos punktus yra lygiai tokia pat pilnavertė. Kadangi automobiliai yra pristatomi į autobusų stotis, galite rinktis visu ekonominės, kompaktinės, vidutinės, standartinės, visureigiu, mikroautobusų ar prabangių automobilių klasių pasiūlymus.

Populiariausi automobiliai nuomojantis autobusų stotyse yra ekonominės, kompaktinės ir vidutinės klasės. Šių klasių automobiliai pasižymi pukiomis nuomos kainomis ir praktiškumu, važinėjantis mieste ar miesto apylinkėse.

Norėdami atsiimti automobilį autobusų stotyje, privalu atlikti išankstinę rezervaciją per internetinę svetainę arba susisiekus su mumis telefonu ar elektroniniu paštu. Atliekant rezervaciją svarbiausia yra nurodyti automobilio pasiėmimo laiką, kadangi būtent Jūsų pasirinktu metu automobilis bus pristatytas. Jei keičiasi Jūsų planai ir rezervuotu metu atvykti negalėsite, nieko tokio! Susisiekite su mumis ir laiką pakeisime į Jums tinkamą. 

Jei neesate tikri kada automobilį grąžinsite, tai, taip pat, nėra problema. Automobilio nuomos metu, atidavimo dieną ar laiką galite nukelti ir pratęsti nuomą iki Jums reikiamos datos. 

Keisti galima ne tik datą, tačiau ir automobilio atidavimo vietą, be autobusų stoties, automobilį galite palikti tiek miesto oro uoste, tiek aplink miesto centrą įsikūrusiuose nuomos punktuose.

Automobilių nuoma Vilniaus autobusų stotyje, taip pat, kaip Kauno ir Klaipėdos autobusų stotyse yra ypač patogi tuo, kad miestų centrą, Senamiestį galite pasiekti pėsčiomis arba bet kokiu kitu būdu vos per kelias minutes, todėl negaišite laiko ilgoms ir varginančioms kelionėms į ir iš nuomos punkto!