Miestų centrai

Automobilių nuoma miestų centruose yra vienas populiariausių pasirinkimų atsiimant ir grąžinant automobilius. Miestų centrai yra puikus pasirinkimas dėl patogaus susisiekimo. Dėl šios priežasties atvykti atsiimti automobilį lengvai, greitai ir nebrangiai galėsite iš bet kurios miesto vietos.

Miestų centrų vietovės yra patrauklios ir tuo, kad šiose vietose yra ypač gausus automobilių pasirinkimas, taip pat, kaip ir pagrindiniuose oro uostų nuomos punktuose. 
Be gausios automobilių pasiūlos, dar vienas automobilių nuomos punktų, esančių miestų centruose, privalumas yra tai, kad atvyke savo automobiliu, kurį norite pakeisti į nuomojamą, savo transporto priemonę galėsite nemokamai palikti nuomos punktų aikštelėse net ir visam nuomos laikotarpiui

Renkantis automobilio nuomą vieno ar kito miesto centre yra svarbu žinoti, kad šiose vietovėse darbo valandos yra ribotos. Dažniausiai nuomos punktų darbo laikas miesto centre yra nuo 8:00 val. iki 17:00 val. Atveju, jei automobilį norite atsiimti ankstyvesnėmis arba vėlesnėmis valandomis, rekomenduojame automobilio nuomą rezervuoti pasirinkto miesto oro uoste, kur nuomos punktai išankstines rezervacijas priima visu paros metu.

Tam tikrais atvejais, kuomet skirtingų automobilių tiekėjų pagrindiniai nuomos punktai yra oro uostuose, užsakant automobilį miesto centre, į nurodytą adresą automobilis Jums bus pristatytas nemokamai.

Pasirinkdami miesto centro lokacijas galite būti užtikrinti, kad gausite plačiausią įvairių klasių automobilių pasirinkimą, geriausių kainų ir sąlygų pasiūlymus. Taip pat, miesto centro nuomos punktai dažniausiai yra didžiausi ir pagrindiniai, todėl juose gausite puikų aptarnavimą, o esant poreikiui užsisakyti priedus prie automobilio nuomos, tokius kaip vaikiškas kėdutes, navigacijos sistemas, dviračių laikiklius ar kt., rasite plačiausią pasirinkimą.

Pasirinkite žemiau esančių miesto centrų sąrašą dėl detalesnės informacijos apie kiekvieną miestą ir automobilių nuomos paieškos formas.