Oro uostai

Oro uostai yra viena dažniausių automobilių nuomos atsiėmimo vietų ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje.

AutoRentalis.lt siūlo automobilių nuomą Vilniaus, Kauno ir Palangos tarptautiniuose oro uostose.

Automobilių nuoma Vilniaus oro uoste iš visų kitų vietų išsiskiria didžiausiu automobilių pasiūlos kiekiu. Kadangi Vilniaus oro uostas priima didžiausią skrydžių srautą, platus automobilių ir automobilių tiekėjų pasirinkimas, taip pat, yra privalomas.

Vilniaus oro uoste nuo 2020 metų automobilių nuomos punktai išsikėlė iš oro uosto atvykimo terminalo į oro uosto teritorijoje esančius, specialiai automobilių nuomai priskirtus, pastatus. Pagrindiniai du pastatai yra priešais oro uostą esanti daugiaaukštė stovėjimo aikštelė P4 ir lygiagrečiai oro uosto esantis automobilių nuomos pastatas.

Abu šie pastatai nuo oro uosto yra pasiekiami vos per pora minučių kelio pėsčiomis. 

Atlikę automobilio rezervaciją, elektroniniu paštu gausite užsakymo patvirtinimą, kuriame bus nurodytas Jūsų nuomos punktas ir nuomos punkto lokacija, tad po skrydžio, nieko nelaukdami, galėsite keliauti atsiimti Jūsų rezervuoto automobilio.

Antras pagal automobilių nuomos pasiūlos kiekį - Kauno oro uostas taip pat turi ne vieną skirtinga nuomos punktą, kuris siūlo skirtingus automobilius, įkainius ir sąlygas. Kaip ir Vilniaus oro uoste, automobilių nuomos punktai yra išsidėstę oro uosto teritorijoje, poros minučių pėsčiomis atstumu nuo oro uosto terminalo.

Palangos oro uostas, nors lyginant su Vilniaus ir Kauno oro uostais, turi mažesnį nuomos punktų kiekį ir pasiūlą, visus nuomos punktus yra įkūręs oro uosto atvykimo terminale, todėl automobilio rezervaciją galėsite atsiimti niekur neišeidami iš oro uosto.

Automobilių nuoma Vilniaus, Kauno ar Palangos oro uoste yra ypač patogi ir automobilio pasiėmimo / atidavimo atžvilgiu. Visi nuomai skirti automobiliai yra laikomi aikštelėse esančiose prie pat oro uostų atvykimo ir išvykimo terminalų, todėl automobilius galite palikti bet kuriuo metu galutiniame kelionės tiksle, taip taupydami laiką.