Automobiliu nuoma Kauno miesto centre

Automobilių nuoma Kauno mieste dėl automobilius besinuomojančių klientų srautų neretai gali būti sudėtinga užduotis. Kadangi didžiausias kiekis išnuomojamų automobilių yra Kauno oro uoste, dauguma geriausias sąlygas teikiančių įmonių savo pagrindinius filialus yra taip pat įkūrę prie pat Kauno oro uosto.

Dėl šios priežasties dažnam, automobilio nuomos paslaugų Kauno miesto centre ieškančiam, asmeniui, tenka susidurti su automobilių ir kainų pasirinkimo trūkumu. 

Siekdami spręsti šią problemą, AutoRentalis.lt klientams automobilius į Kauno miesto centrą pristato nemokamai, t.y. be jokių papildomų mokesčių ar sąlygų, o automobilių pasiūlymų įvairovė atitinka Kauno oro uoste teikiamus pasiūlymus.

Atsiimant automobilį Kauno miesto centre, svarbu žinoti, kad automobilius vadybininkai gali pristatyti tarp 9:00 ir 16:00 val. Jei šis laikas Jums nebūtų tinkamas, rekomenduojame pasirinkti automobilio pristatymo į Jūsų pasirinktą adresą paslaugą arba automobilį atsiimti Kauno oro uoste bet kuriuo paros metu.

Nuomodamiesi automobilį iš Kauno miesto centro, automobilį nuomos pabaigoje galėsite nemokamai grąžinti tiek toje pačioje miesto centro vietovėje, tiek Kauno oro uoste, jei planuojate vykti į skrydį.

Pasinaudokite žemiau pateikta automobilių nuomos paieškos forma, raskite ir palyginkite visus Kauno miesto centre teikiamus automobilių nuomos pasiūlymus.