Automobilių nuoma Klaipėdos miesto centre

Automobilių nuoma Klaipėdos miesto centre yra pagrindinė vietovė, kurioje gyvenantys ar apsistoję Pajūrio regione gali rasti geriausius automobilių nuomos pasiūlymus.

Klaipėdos miesto centre siūlomas ypač platus automobilių, nuomos kainų ir sąlygų pasirinkimas, o nuomos punktai yra įsikūrę Priestočio ir Pilies gatvių vietovėse. Dėl šios priežasties nuomos punktai pasiekiami tiek apsistojusiems Klaipėdos senamiestyje, tiek į miestą atvykstantiems autobusais, traukiniais ar net vandens transportu.

Klaipėdos miesto centro nuomos punktų išskirtinumas, lyginant Vilniaus ir Kauno miestų nuomos punktus, yra tai, kad automobilius galite atsiimti visu paros metu, turėdami išankstinę rezervaciją.

Atvykstantiems į Pajūrio regioną lėktuvu, per Palangos oro uostą, rekomenduojame palyginti automobilių nuomos pasiūlymus ne tik Palangos oro uoste, tačiau ir Klaipėdos mieste, kadangi taip galėsite išsirinkti Jums tinkamiausią automobilio nuomą.

Kiekvieną iš Klaipėdos miesto paimtą automobilį galite grąžinti ir Palangos oro uoste jei po nuomos planuojate skrydį. Taip pat, esant poreikiui, nuomojamą automobilį galite grąžinti net ir Kauno ar Vilniaus miestuose.

Palyginkite ir išsirinkite geriausius Klaipėdos mieste teikiamus automobilių nuomos pasiūlymus pasinaudodami žemiau pateikta paieškos forma arba susisiekdami su klientų aptarnavimo centru telefonu: +370 661 66 610