Automobilių nuoma Vilniaus miesto centre

Automobilio atsiėmimas miesto centre yra viena dažniausiai pasirenkamų vietų, rezervuojant automobilo nuomos pasiūlymus.

Miesto centro vietoves rekomenduojame asmenims, kurie gyvena arba yra apsistoje Vilniaus miesto centre arba šalia centro dėl greito ir patogaus susiekimo su nuomos punktu, iš kurio pasiimsite ir atiduosite nuomojamą automobilį.

Kadangi miesto centro vietovėse yra įsikūrę pagrindiniai nuomos filialai, galite būti užtikrinti, kad gausite plačiausią automobilių pasirinkimą, geriausius sąlygų ir kainų pasiūlymus.

Pagridiniai nuomos punktai Vilniuje yra išsidėste Savanorių ir Laisvės prospektuose, Oslo, K. Kalinausko ir Arklių gatvėse, todėl nuomos punktus patogu pasiekti ne tik gyvenantiems pačiame miesto centre, tačiau ir tolimesniuose miesto rajuonose.

Rekantis automobilių nuomą Vilniaus miesto centre svarbu atkreipti dėmesį, kad nuomos punktai veikia ne visą parą, o priskirtomis darbo valandomis, nuo 8:00 iki 17:00 val., todėl norintiems atsiimti automobilį ne darbo valandomis, siūlome Vilniaus oro uosto atsiėmimo punktus, kurie klientus priima bet kuriuo paros metu. Automobilių nuoma Vilniaus oro uoste yra analogiška automobilių nuomai miesto centre, kadangi visi automobilių pasiūlymai, kainos ir sąlygos taikomos tokios pat.

Išskirtinis privalumas nuomojantis automobilį miesto centre yra tai, kad esant nedideliam užimtumui, galite pasirinkti Jums tinkamiausią automobilio modelį ar net pakeisti automobilio klasę į aukštesnę jei priimate tokį sprendimą automobilio atsiėmimo metu.

Siūlome pasinaudoti žemiau pateikta automobilių nuomos paieškos forma ir išsirinkti Jums tinkamiausius automobilius nuomos pasiūlymus Vilniaus miesto centre.