Automobilių nuoma Palangos oro uoste

Automobilių nuoma Palangos oro uoste yra pagrindinė atvykimo ir išvykimo vieta į arba iš užsienio šalių, gyvenantiems Lietuvos vakaruose. Nors keliaujančių srautai, lyginant Kauno ar Vilniaus miestų oro uostus yra gerokai mažensi, Palangos oro uoste raste tiek didžiųjų tarptautinių, tiek mažesnių, vietinių automobilių nuomos tiekėjų pasiūlymus.

Automobilių atsiėmimas Palangos oro uoste yra patogus tuo, kad visi nuomos punktai yra įsikūrę Palangos oro uosto terminale. Dėl šios priežasties atvykę po skrydžio, niekur neišeidami iš oro uosto, galėsite pasiekti Jūsų pasirinktą nuomos punktą, kurie dirba visą parą, prisitaikydami prie Jūsų atvykimo laiko.

Automobilius atsiimsite, taip pat, prie pat oro uosto esančioje aikštelėje.

Vienas iš didžiausių privalumų nuomojantis automobilius Palangos oro uoste yra nemokamas automobilio grąžinimas Klaipėdos mieste. Kadangi Palangos oro uoste automobilius teikiančių įmonių pagrindiniai nuomos punktai yra Klaipėdos mieste, automobilius be apribojimų galite pasiimti arba palikti tiek Palangos oro uosto, tiek Klaipėdos vietovėse.

Renkantis automobilių nuomos pasiūlymus Palangos oro uoste rekomenduojame palyginti ne tik siūlomus automobilius, jų kainas, tačiau ir skirtingų nuomos punktų teikiamas sąlygas. 

Viena svarbiausiu sąlygų nuomojantis automobilius bet kurioje pasaulio vietoje yra užstatui priimamos banko kortelės. AutoRentalis.lt siūlo ypač lanksčias priimamų kortelių sąlygas. Nuomojantis mūsų siūlomus automobilius, juos atsiimti nėra privaloma kreditinė banko kortelė. Visus geriausiomis kainomis teikiamus automobilius nuomotis galėsite pateikę ir debetinę Visa arba Mastercard kortelę.

Kortelių, užstatų ir kitų reikalavimų informaciją rasite prie kiekvieno automobilio paviekslėlio pateiktoje nuorodoje "nuomos sąlygos"

Pasinaudokite žemiau pateikta automobilių paieškos forma, raskite ir palyginkite visus automobilių nuomos pasiūlymus Palangos oro uoste.