Automobilių nuoma Vilniaus autobusų stotyje

Automobilių nuoma Vilniaus autobūsų stotyje yra viena iš populiariausių automobilių atsiėmimo ir atidavimo vietų Vilniaus miesto ribose.

Vieta yra populiari, kadangi iš Vilniaus autobusų stotis yra šalia Senamiesčio ir visų kitų centrinių miesto rajonų. Dėl šios priežasties automobilius atsiimti patogu ne tik atvykstantiems į miestą autobusų, tačiau ir centre gyvenantiems, apsistojusiems ar dirbantiems žmonėms.

Atsiimant automobilį iš Vilniaus autobusų stoties, rezervaciją rekomenduojame atlikti iš anksto arba atliekant rezervaciją susisiekti su mumis telefonu, jei automobilį norite atsiimti nedelsiant. Tai yra svarbu, kadangi automobiliai į Vilniaus autobusų stotį yra nemokamai pristatomi iš pagrindinių Vilniaus miesto nuomos punktų, kurie yra įsikūrę Vilniaus oro uoste arba kituose miesto dalyse.

Jūsų patogumui automobilio nuomos apmokėjimas autobusų stotyje niekuo nesiskiria nuo apmokėjimo pagrindiniuose nuomos punktuose. Apmokant automobilio nuomą atsiimant automobilį tai galima padaryti tiek banko kortele, tiek grynaisiais pinigais.

Atsiimant automobilį iš Vilniaus autobusų stoties, jį nemokamai grąžinti galėsite ne tik toje pačioje vietoje, tačiau ir Vilniaus oro uoste ar kitoje miesto dalyje įsikūrusiuose nuomos punktuose.

Jei iki Vilniaus autobusų stoties Jums atvykti nėra patogu, už nedidelį pristatymo mokestį automobilis Jums taip pat gali būti pristatytas bet kuriuo Jūsų pasirinktu adresu miesto ribose.

Pažymime, kad atliekant automobilio nuomos rezervaciją svarbu nurodyti teisingą telefono numerį, kadangi prieš pristatant ir pristatymo metu vadybininkai su Jumis susisieks telefonu, susitarti tikslią pristatymo vietą ir pasitikti Jus nurodytu automobilio atsiėmimo metu.

Rekomenduojame palyginti visų automobilių nuomos pasiūlymus, kainas ir sąlygas žemiau pateiktoje paieškos formoje, kurioje svarbu nurodyti tikslias pasiėmimo ir atidavimo datas bei laikus.