Naujienos

Išbandykite naujausių, 2019 metų, Toyota automobilių nuomą

Išbandykite naujausių, 2019 metų, Toyota automobilių nuomą

2019-07-03 23:09:21

Mūsų siūlomų automobilių parką jau papildė naujieji Toyota RAV4 visureigiai ir vidutinės klasės Toyota Corolla modeliai. Šių automobilių nuomą nuo šiol galite išbandyti visuose mūsų nuomos punktuose.

2019 metais pristatyti automobiliai pasižymi ne tik atnaujintomis, stilingomis ir sportiškesnėmis kėbulo linijomis, tačiau ir daugybe vairavimo malonumą ir saugumą suteikiančių savybių. Į visus naujus Toyota modelius gamintojai nuo šiol be išimčių įtraukia "Safety Sense" sistemą, kuri apima daugelį pažangių saugumo funkcijų - nuo įspėjimų apie įvairias pavojingas situacijas kelyje iki aktyvios pagalbos siekiant jų išvengti. Gamintojai yra įsitikine, kad saugumas tai ne prabanga, o būtinybė.

Komfortas ir ekonomiškumas, taip pat kaip ir saugumas, besinaudojantiems automobilio nuoma yra vienos iš svarbiausių kriterijų. Apsispręsti renkantis automobilį Jums palengvins tai, kad nuo šiol tvirtesni Toyota modelių kėbulai, žemesnis svorio centras užtikrina puikias valdymo savybes posūkiuose, o dvisvirtė pakaba efektyviau amortizuojanti kelio nelygumus, kartu su atnaujinta ir optimizuota vairuotojo sėdynes padėtimi padidina komfortą ir sumažina nuovargį ilgesniuose kelionėse. 

Naujųjų Toyota Corolla modelių vidutinės kuro sanaudos yra vos 6 litrai / 100 kilometrų, o Toyota RAV4 visureigių vos 7 litrai / 100 kilometrų.

Nemokamai rezervuokite šių automobilių nuomą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje.

Nauji automobiliai papildė mūsų parką

2024-07-04 20:16:25

Išbandykite naujausių ekonomiškų ir patogių automobilių modelių nuomą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Palangoje.

Jūsų patogumui - naują galimybė nuomotis automobilius Rygos tarptautiniame oro uoste!

2023-07-30 13:39:44

Nuo šiol automobilį galite rezervuoti ir atsiimti ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Rygos tarptautiniame oro uoste. Dėl augančio klientų poreikio, skrydžių ir susisiekimo patogumo automobilių nuoma Rygos oro uoste tampa vis paklausesnė, tad nuomos pasiūlymus Rygoje jau galite palyginti ir rezervuoti pasinaudoje mūsų teikiamomis paslaugomis.