Naujienos

Išbandykite naujausių, 2019 metų, Toyota automobilių nuomą

Išbandykite naujausių, 2019 metų, Toyota automobilių nuomą

2019-07-04 00:09:21

Mūsų siūlomų automobilių parką jau papildė naujieji Toyota RAV4 visureigiai ir vidutinės klasės Toyota Corolla modeliai. Šių automobilių nuomą nuo šiol galite išbandyti visuose mūsų nuomos punktuose.

2019 metais pristatyti automobiliai pasižymi ne tik atnaujintomis, stilingomis ir sportiškesnėmis kėbulo linijomis, tačiau ir daugybe vairavimo malonumą ir saugumą suteikiančių savybių. Į visus naujus Toyota modelius gamintojai nuo šiol be išimčių įtraukia "Safety Sense" sistemą, kuri apima daugelį pažangių saugumo funkcijų - nuo įspėjimų apie įvairias pavojingas situacijas kelyje iki aktyvios pagalbos siekiant jų išvengti. Gamintojai yra įsitikine, kad saugumas tai ne prabanga, o būtinybė.

Komfortas ir ekonomiškumas, taip pat kaip ir saugumas, besinaudojantiems automobilio nuoma yra vienos iš svarbiausių kriterijų. Apsispręsti renkantis automobilį Jums palengvins tai, kad nuo šiol tvirtesni Toyota modelių kėbulai, žemesnis svorio centras užtikrina puikias valdymo savybes posūkiuose, o dvisvirtė pakaba efektyviau amortizuojanti kelio nelygumus, kartu su atnaujinta ir optimizuota vairuotojo sėdynes padėtimi padidina komfortą ir sumažina nuovargį ilgesniuose kelionėse. 

Naujųjų Toyota Corolla modelių vidutinės kuro sanaudos yra vos 6 litrai / 100 kilometrų, o Toyota RAV4 visureigių vos 7 litrai / 100 kilometrų.

Nemokamai rezervuokite šių automobilių nuomą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje.

Mikroautobusų nuoma – galimybė keliauti saugiai ir patogiai

2018-02-04 10:38:56

Kelionė mikroautobusu - populiarus sprendimas, mėgstantiems išvykas su draugų, artimųjų kompanija ar įvairių švenčių metu, kai didesnėje transporto priemonėje gali keliauti visi vestuvių, mergvakario, bernvakario ar krikštynų dalyviai. Mikroautobusų nuoma suteikia galimybę keliauti nevaržomai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Mikroautobusai yra apdrausti privalomuoju KASKO draudimu, o prieš pasirašant transporto priemonės nuomos sutartį yra suderinamos visos sąlygos bei reikalavimai, kuriuos turi žinoti mikroautobuso vairuotojas.

Naujas būdas rasti geriausius automobilių nuomos pasiūlymus

2017-10-22 11:35:36

Automobilio nuoma Vilniuje, Kaune, o gal Klaipėdoje ar Palangoje? Kad ir kokiame Lietuvos mieste ieškotumėte automobilių nuomos, tai gali būti nelengvas ir laiką užimantis procesas, ypač jei tai darote pirmą kartą ir ieškote geriausio kainą ir kokybę atitinkančio pasiūlymo. Dažniausiai įvairių paslaugų ieškome internetu, atrodytų viskas paprasta, tačiau neretai pasiklystame pasiūlymų, reklamų ir įvairiausių akcijų įvairovėje.