Naujienos

Išbandykite naujausių, 2019 metų, Toyota automobilių nuomą

Išbandykite naujausių, 2019 metų, Toyota automobilių nuomą

2019-07-04 00:09:21

Mūsų siūlomų automobilių parką jau papildė naujieji Toyota RAV4 visureigiai ir vidutinės klasės Toyota Corolla modeliai. Šių automobilių nuomą nuo šiol galite išbandyti visuose mūsų nuomos punktuose.

2019 metais pristatyti automobiliai pasižymi ne tik atnaujintomis, stilingomis ir sportiškesnėmis kėbulo linijomis, tačiau ir daugybe vairavimo malonumą ir saugumą suteikiančių savybių. Į visus naujus Toyota modelius gamintojai nuo šiol be išimčių įtraukia "Safety Sense" sistemą, kuri apima daugelį pažangių saugumo funkcijų - nuo įspėjimų apie įvairias pavojingas situacijas kelyje iki aktyvios pagalbos siekiant jų išvengti. Gamintojai yra įsitikine, kad saugumas tai ne prabanga, o būtinybė.

Komfortas ir ekonomiškumas, taip pat kaip ir saugumas, besinaudojantiems automobilio nuoma yra vienos iš svarbiausių kriterijų. Apsispręsti renkantis automobilį Jums palengvins tai, kad nuo šiol tvirtesni Toyota modelių kėbulai, žemesnis svorio centras užtikrina puikias valdymo savybes posūkiuose, o dvisvirtė pakaba efektyviau amortizuojanti kelio nelygumus, kartu su atnaujinta ir optimizuota vairuotojo sėdynes padėtimi padidina komfortą ir sumažina nuovargį ilgesniuose kelionėse. 

Naujųjų Toyota Corolla modelių vidutinės kuro sanaudos yra vos 6 litrai / 100 kilometrų, o Toyota RAV4 visureigių vos 7 litrai / 100 kilometrų.

Nemokamai rezervuokite šių automobilių nuomą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje.

Automobilių nuoma Vilniaus, Kauno, Palangos oro uostuose. Ką pravartu žinoti?

2019-07-28 17:41:22

Automobilio nuomos ieškančiam klientui, atvykstančiam į oro uostą dažnai kylą klausimai: kur reikės atsiimti automobilį? Ar teks kieno nors laukti? Kaip automobilį grąžinti? Ar atvykti galima nakties metu? Atsakant į visus šiuos klausimus, norime patikslinti, kad automobilių nuoma visuose Lietuvos oro uostuose yra išties paprasta ir netgi labai patogi. Jei atskrendate į Vilniaus oro uostą visais atvejais, atvykę Jus atsidursite Vilniaus oro uosto atvykimo terminale. Nors šis terminalas yra nedidelis, klientų patogumui Jis yra suskirstytas į A, B ir C dalis, kurių kiekvienoje yra įsikūrę skirtingi nuomos punktai. Būtent į vieną iš nuomos punktų, kuris bus nurodytas Jūsų užsakymo patvirtinime Jums ir reikės eiti pirmiausia.

Mikroautobusų nuoma – galimybė keliauti saugiai ir patogiai

2018-02-04 10:38:56

Kelionė mikroautobusu - populiarus sprendimas, mėgstantiems išvykas su draugų, artimųjų kompanija ar įvairių švenčių metu, kai didesnėje transporto priemonėje gali keliauti visi vestuvių, mergvakario, bernvakario ar krikštynų dalyviai. Mikroautobusų nuoma suteikia galimybę keliauti nevaržomai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Mikroautobusai yra apdrausti privalomuoju KASKO draudimu, o prieš pasirašant transporto priemonės nuomos sutartį yra suderinamos visos sąlygos bei reikalavimai, kuriuos turi žinoti mikroautobuso vairuotojas.