Automobilių nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje

+37066166610

Naujienos

Naujas būdas rasti geriausius automobilių nuomos pasiūlymus

Naujas būdas rasti geriausius automobilių nuomos pasiūlymus

2017-10-22 11:35:36

Automobilio nuoma Vilniuje, Kaune, o gal Klaipėdoje ar Palangoje? Kad ir kokiame Lietuvos mieste ieškotumėte automobilių nuomos, tai gali būti nelengvas ir laiką užimantis procesas, ypač jei tai darote pirmą kartą ir ieškote geriausio kainą ir kokybę atitinkančio pasiūlymo. Dažniausiai įvairių paslaugų ieškome internetu, atrodytų greita ir paprasta, tačiau neretai pasiklystame pasiūlymų, reklamų ir įvairiausių akcijų įvairovėje. 

Automobilių nuomos paslaugas Lietuvoje teikia išties daugybė skritingų įmonių. Rinktis galite tarp vietinių arba tarptautinių, visame pasaulyje žinomų, prekės ženklų - automobilių nuomos punktų. Ieškant automobilių nuomos pirmą kartą sunku atskirti vienos ar kitos įmonės privalumus ir sąlygas, labiausiai atitinkančias Jūsų poreikius. 

Sprendimas - AutoRentalis.lt, naujovė Lietuvoje, platforma, kurioje galite rasti, palyginti ir užsisakyti geriausių kainų, aukščiausios kokybės automobilių nuomos pasiūlymus iš daugybės patikimų tiekėjų visoje Lietuvoje. Naudodamiesi AutoRentalis.lt, be jokių išankstinių mokėjimų ar kreditinių kortelių galite rezervuoti Jums labiausiai tinkantį automobilių nuomos pasiūlymą pasirinktam laikotarpiui ir vietovei. 

Kiekvieną dieną atsinaujinantys pasiūlymai garantuoja mažiausią kainą tarp daugybės tiekėjų ir skirtingų automobilių. Automobilių nuomos paieškos rezultatuose rinkitės nuo mažų ir ekonomiškų automobilių iki visureigių, mikroautobusų ar prabangios klasės automobilių. Pasirinkus Jums tinkantį automobilį, visuomet rekomenduojame apžvelgti įmonių taikomas nuomos sąlygas. Galbūt planuojate vyktį į užsienio šalis, važiuoti didelius atsumus ar esate jaunas vairuotojas? Visa Jums, automobilio nuomininkui, svarbiausia informacija yra pateikiama prie kiekvieno pasirinkto automobilio. Būsite tikri, kad atvykus nekils jokių nesklandumų ir gausite tai, ko tikėjotės, o 24/7 veikianti klientų pagalbos linija mielai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Neretai, radus gerą automobilio nuomos pasiūlymą tiekėjai ar tarptautinės, užsienio automobilių nuomos platformos reikalauja sumokėti dalį ar net visą automobilio nuomos kainą iš anksto. AutoRentalis.lt klientams suteikia laisvę rinktis Jiems labiausiai tinkantį atsiskaitymo variantą. Kiekvieną automobilį galite užsisakyti ir rezervuoti visiškai nemokamai, o už nuomą atsikaityti tik atvykus atsiimti savo užsakymo, automobilio nuomos pradžioje.

Geriausios kainos, didžiausias pasirinkimas, lanksčiausios sąlygos ir dėmesys kiekvienam klientui - AutoRentalis.lt - taupykite laiką ir pinigus!

 

 

 

 

Mikroautobusų nuoma – galimybė keliauti saugiai ir patogiai

2018-02-04 10:38:56

Kelionė mikroautobusu - populiarus sprendimas, mėgstantiems išvykas su draugų, artimųjų kompanija ar įvairių švenčių metu, kai didesnėje transporto priemonėje gali keliauti visi vestuvių, mergvakario, bernvakario ar krikštynų dalyviai. Mikroautobusų nuoma suteikia galimybę keliauti nevaržomai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Mikroautobusai yra apdrausti privalomuoju KASKO draudimu, o prieš pasirašant transporto priemonės nuomos sutartį yra suderinamos visos sąlygos bei reikalavimai, kuriuos turi žinoti mikroautobuso vairuotojas.

Automobilių nuoma Europos Sąjungos šalyse

2017-10-22 10:28:24

Automobilių nuoma Lietuvoje ir kitose ES šalyse - į ką atkreipti dėmesį? Automobilis – neatsiejama kasdienio susisiekimo priemonė. Juo keliaujama į darbus, susitikimus, keliones. Tvarkinga transporto priemonė užtikrina saugią ir greitą kelionę, todėl kasmet vis daugiau žmonių ne tik išlaiko vairavimo egzaminus, bet ir įsigyja naudotą ar naują automobilį. Tuo pačiu Lietuvoje ir visame pasaulyje vis populiaresnės tampa automobilių nuomos paslaugos, kai vairuotojai gali pasivažinėti pasirinktomis transporto priemonėmis, turinčiomis tiek mechaninę, tiek automatinę pavarų dėžes. Taip pat tokia paslauga tampa praktišku sprendimu, jeigu norima įsigyti automobilį, kurio nuomos paslaugos buvo pasirinktos. Taigi, tai tampa savotišku automobilio „išbandymu“, galinčiu nulemti transporto priemonės įsigijimą.