Naujienos

Naujas būdas rasti geriausius automobilių nuomos pasiūlymus

Naujas būdas rasti geriausius automobilių nuomos pasiūlymus

2017-10-22 11:35:36

Automobilio nuoma Vilniuje, Kaune, o gal Klaipėdoje ar Palangoje? Kad ir kokiame Lietuvos mieste ieškotumėte automobilių nuomos, tai gali būti nelengvas ir laiką užimantis procesas, ypač jei tai darote pirmą kartą ir ieškote geriausio kainą ir kokybę atitinkančio pasiūlymo. Dažniausiai įvairių paslaugų ieškome internetu, atrodytų greita ir paprasta, tačiau neretai pasiklystame pasiūlymų, reklamų ir įvairiausių akcijų įvairovėje. 

Automobilių nuomos paslaugas Lietuvoje teikia išties daugybė skritingų įmonių. Rinktis galite tarp vietinių arba tarptautinių, visame pasaulyje žinomų, prekės ženklų - automobilių nuomos punktų. Ieškant automobilių nuomos pirmą kartą sunku atskirti vienos ar kitos įmonės privalumus ir sąlygas, labiausiai atitinkančias Jūsų poreikius. 

Sprendimas - AutoRentalis.lt, naujovė Lietuvoje, platforma, kurioje galite rasti, palyginti ir užsisakyti geriausių kainų, aukščiausios kokybės automobilių nuomos pasiūlymus iš daugybės patikimų tiekėjų visoje Lietuvoje. Naudodamiesi AutoRentalis.lt, be jokių išankstinių mokėjimų ar kreditinių kortelių galite rezervuoti Jums labiausiai tinkantį automobilių nuomos pasiūlymą pasirinktam laikotarpiui ir vietovei. 

Kiekvieną dieną atsinaujinantys pasiūlymai garantuoja mažiausią kainą tarp daugybės tiekėjų ir skirtingų automobilių. Automobilių nuomos paieškos rezultatuose rinkitės nuo mažų ir ekonomiškų automobilių iki visureigių, mikroautobusų ar prabangios klasės automobilių. Pasirinkus Jums tinkantį automobilį, visuomet rekomenduojame apžvelgti įmonių taikomas nuomos sąlygas. Galbūt planuojate vyktį į užsienio šalis, važiuoti didelius atsumus ar esate jaunas vairuotojas? Visa Jums, automobilio nuomininkui, svarbiausia informacija yra pateikiama prie kiekvieno pasirinkto automobilio. Būsite tikri, kad atvykus nekils jokių nesklandumų ir gausite tai, ko tikėjotės, o 24/7 veikianti klientų pagalbos linija mielai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Neretai, radus gerą automobilio nuomos pasiūlymą tiekėjai ar tarptautinės, užsienio automobilių nuomos platformos reikalauja sumokėti dalį ar net visą automobilio nuomos kainą iš anksto. AutoRentalis.lt klientams suteikia laisvę rinktis Jiems labiausiai tinkantį atsiskaitymo variantą. Kiekvieną automobilį galite užsisakyti ir rezervuoti visiškai nemokamai, o už nuomą atsikaityti tik atvykus atsiimti savo užsakymo, automobilio nuomos pradžioje.

Geriausios kainos, didžiausias pasirinkimas, lanksčiausios sąlygos ir dėmesys kiekvienam klientui - AutoRentalis.lt - taupykite laiką ir pinigus!

 

 

 

 

Išbandykite naujausių, 2019 metų, Toyota automobilių nuomą

2019-07-04 00:09:21

Mūsų siūlomų automobilių parką jau papildė naujieji Toyota RAV4 visureigiai ir vidutinės klasės Toyota Corolla modeliai. Šių automobilių nuomą nuo šiol galite išbandyti visuose mūsų nuomos punktuose. 2019 metais pristatyti automobiliai pasižymi ne tik atnaujintomis, stilingomis ir sportiškesnėmis kėbulo linijomis, tačiau ir daugybe vairavimo malonumą ir saugumą suteikiančių savybių. Į visus naujus Toyota modelius gamintojai nuo šiol be išimčių įtraukia "Safety Sense" sistemą, kuri apima daugelį pažangių saugumo funkcijų

Mikroautobusų nuoma – galimybė keliauti saugiai ir patogiai

2018-02-04 10:38:56

Kelionė mikroautobusu - populiarus sprendimas, mėgstantiems išvykas su draugų, artimųjų kompanija ar įvairių švenčių metu, kai didesnėje transporto priemonėje gali keliauti visi vestuvių, mergvakario, bernvakario ar krikštynų dalyviai. Mikroautobusų nuoma suteikia galimybę keliauti nevaržomai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Mikroautobusai yra apdrausti privalomuoju KASKO draudimu, o prieš pasirašant transporto priemonės nuomos sutartį yra suderinamos visos sąlygos bei reikalavimai, kuriuos turi žinoti mikroautobuso vairuotojas.