Naujienos

Automobilių nuoma Vilniaus, Kauno, Palangos oro uostuose. Ką pravartu žinoti?

Automobilių nuoma Vilniaus, Kauno, Palangos oro uostuose. Ką pravartu žinoti?

2019-07-28 16:41:22

Automobilio nuomos ieškančiam klientui, atvykstančiam į oro uostą dažnai kylą klausimai: kur reikės atsiimti automobilį? Ar teks kieno nors laukti? Kaip automobilį grąžinti? Ar atvykti galima nakties metu?

 

Atsakant į visus šiuos klausimus, norime patikslinti, kad automobilių nuoma visuose Lietuvos oro uostuose yra išties paprasta ir netgi labai patogi.

 

Jei atskrendate į Vilniaus oro uostą visais atvejais, atvykę Jus atsidursite Vilniaus oro uosto atvykimo terminale. Nors šis terminalas yra nedidelis, klientų patogumui Jis yra suskirstytas į A, B ir C dalis, kurių kiekvienoje yra įsikūrę skirtingi nuomos punktai.

Būtent į vieną iš nuomos punktų, kuris bus nurodytas Jūsų užsakymo patvirtinime Jums ir reikės eiti pirmiausia.

 

Nuomos punkte vadybininkai, turėdami visą Jūsų užsakymo informaciją Jums padės užpildyti nuomos sutartį ir atsakys į visus kylančius klausimus. Susitvarkę dokumentus, galėsite nieko nelaukdami keliauti link Jums priskirto automobilio, kuris yra paruoštas ir laikomas vos už kelių žingsnių esančioje, Vilniaus oro uosto automobilių nuomos stovėjimo aikštelėje.

Šioje aikštelėje automobiliai yra ne tik pasiimami, tačiau ir grąžinami.

Atsiimti ir grąžinti automobilį Jus galite bet kuriuo paros metu.

 

Jei atvykstate vėlai, nakties metu, vadybininkai budės ir lauks Jūsų, pagal pasirinktą atvykimo laiką.

Jei automobilį norite grąžinti – tai galite atlikti bet kada iki nuomos laikotarpio pabaigos.

 

Atsiimant automobilį Kauno oro uoste visa procedūra yra tokia pat kaip ir Vilniuje. Vienintelis skirtumas – automobilių nuomos punktų lokacija.

 

Kauno oro uosto nuomos punktai yra įsikūrę ne pačiame oro uoste, o atskirame pastate, kuris yra prie pat Kauno oro uosto terminalo.

Norint rasti šį pastatą, išėjus pro oro uosto terminalo lauko duris Jums reikia pasukti į kairę pusę ir vos už poros minučių kelio pėsčiomis pamatysite pastatą ant kurio bus užrašas „Automobilių nuoma“ – būtent šiame pastate ir rasite Jums priskirtą nuomos punktą. Šiame punkte užpildę dokumentus, automobilį atsiimsite prie pat esančioje aikštelėje.

 

Atvydami į Lietuvos pajūrį ir mažiausią Lietuvos tarptautinį - Palangos oro uostą automobilį atsiimsite taip pat lengvai kaip ir bet kuriame kitame.

Kadangi oro uostas nėra didelis, automobilių nuomos punktai randami ypač lengvai. Jie yra įsikūrę oro uosto atvykimo terminale, tad nieko nelaukę, po skrydžio galite eiti būtent į Jums priskirtą. Tai pat kaip ir kituose Lietuvos oro uostuose automobilis Jūsų lauks prie pat esančioje aikštelėje, kurioje tiek atsiimsite, tiek ir grąžinsite išsinuomotą transporto priemonę bet kuriuo paros metu.

Jūsų patogumui - naują galimybė nuomotis automobilius Rygos tarptautiniame oro uoste!

2023-07-30 13:39:44

Nuo šiol automobilį galite rezervuoti ir atsiimti ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Rygos tarptautiniame oro uoste. Dėl augančio klientų poreikio, skrydžių ir susisiekimo patogumo automobilių nuoma Rygos oro uoste tampa vis paklausesnė, tad nuomos pasiūlymus Rygoje jau galite palyginti ir rezervuoti pasinaudoje mūsų teikiamomis paslaugomis.

Išbandykite naujausių, 2019 metų, Toyota automobilių nuomą

2019-07-03 23:09:21

Mūsų siūlomų automobilių parką jau papildė naujieji Toyota RAV4 visureigiai ir vidutinės klasės Toyota Corolla modeliai. Šių automobilių nuomą nuo šiol galite išbandyti visuose mūsų nuomos punktuose. 2019 metais pristatyti automobiliai pasižymi ne tik atnaujintomis, stilingomis ir sportiškesnėmis kėbulo linijomis, tačiau ir daugybe vairavimo malonumą ir saugumą suteikiančių savybių. Į visus naujus Toyota modelius gamintojai nuo šiol be išimčių įtraukia "Safety Sense" sistemą, kuri apima daugelį pažangių saugumo funkcijų