Geležinkelio stotys

Jūsų patogumui automobilių nuomą AutoRentalis.lt siūlo Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos geležinkelio stotyse.

Jei traukiniu atvykstate į didžiuosius miestus ar geležinkelio stotis Jums yra artimiausia automobilio atsiėmimo vieta, galite rinktis visų klasių automobilių nuomos pasiūlymus, taip pat, kaip ir visose kitose atsiėmimo vietose.

Nuomojantis automobilius geležinkelio stotyse, rekomenduojame automobilio rezervaciją atlikti iš anksto, o jei užsakymą norite atlikti tą pačią dieną, svarbu susisiekti telefonu, mūsų nurodytais kontaktais. 

Į Vilniaus ir Kauno geležinkelio stotis automobiliai yra pristatomi iš pagrindinių nuomos punktų esančių tarptautiniuose miestų oro uostose, arba miestų centrinėse dalyse, todėl rezervuotu automobilio atsiėmimo metu su Jumis susisieks vadybininkai ir pasitiks Jus prie pat geležinkelio stočių.

Atsiimant automobilį Klaipėdos geležinkelio stotyje, rezervuotu metu galite vykti į Geležinkelio stoties terminalą, kur rasite įsikurusį nuomos punktą ir Jūsų laukiančius automobilių nuomos vadybininkus.

Vadybininkai, palydėję iki automobilio ir perdavę raktelius, Jus informuos kaip ir kur automobilį galėsite grąžinti geležinkelio stotyje, tačiau jei automobilį norėsite atiduoti kitoje vietoje, tai galite padaryti be jokių papildomų mokesčių! Pasiėmę automobilį geležinkelio stotyje, palikti ji, taip pat, galite ir to pačio miesto oro uoste arba aplink miesto centrą išsidėsčiusiuose nuomos punktuose.

Jei automobilį norite atiduoti kitame mieste, tai, taip pat, galima padaryti. Miestai, kuriuose galite pasiimti ir palikti automobilius yra Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir Palanga. Pervarant automobilius iš vieno miesto į kitą yra taikomas papildomas mokestis, kurį galite palyginti prieš atliekant automobilio rezervaciją.

Nuomojantis automobilius geležinkelio stotyje privalumas yra tai, kad visų didžiųjų miestų geležinkelio stotys ribojasi arba yra prie pat autobusų stočių, todėl atvykti ar išvykti galite ne tik traukiniais, bet ir autobusais, taip pasirinkdami Jums patogiausią susisiekimo būdą.