Automobilių nuoma Kauno geležinkelio stotyje

Automobilių nuoma Kauno geležinkelio stotyje yra populiarus pasirinkimas ir pagrindinė automobilių nuomos vieta Kauno miesto ribose.

Rekomenduojame rinktis Kauno geležinkelio stoties atsiėmimo punktus norintiems pasiimti ir atiduoti automobilį pačiame miesto centre. Kadangi Kauno geležinkelio stotis yra prie pat Kauno autobusų stoties, ši vietovė puikiai tiks tiek atvyksantiems į Kauno miesta traukiniais, tiek autobusais.

Nors Kauno geležinkelio ir Kauno autobusų stotyje yra įsikūrę nuomos punktai, dažniausiai automobiliai yra nemokamai pristatomi į šias vietovės iš Kauno oro uosto, kur yra įsikūrę pagrindiniai Kauno regiono nuomos punktai.

Nuomojantis automobilius Kauno geležinkelio stotyje, galite papildomai pasirinkti ir prie nuomos pridėti vaikiškas kėdutes, kūdikio lopšius, navigacines sistemas ar kitus priedus, kuriuos vadybininkai Jums pristatys kartu su automobiliu.

Atsiskaitymas už automobilio nuomą Kauno geležinkelio stotyje, taip pat, niekuo nesiskiria nuo atsiskaitymo pagrindiniuose Kauno oro uosto nuomos punktuose. Apmokėti už automobilio nuomą galite tiek banko kortele, tiek grynaisiais pinigais, atsižvelgiant į nurodytas nuomos sąlygas, pateiktas prie kiekvieno automobilio pasiūlymo.

Nuomojantis automobilį iš Kauno geležinkelio stoties atgal jį grąžinti nemokamai galėsite Kauno oro uoste, jei tik tai sutampa su Jūsų kelionės planais, o už nedidelį papildomą mokestį automobilį galėsite grąžinti ir Vilniaus ar net Klaipėdos, Palangos miestuose.

Rekomenduojame palyginti visus automobilių nuomos pasiūlymus Kauno geležinkelio stotyje, pasinaudojus žemiau pateikta automobilių nuomos paieškos forma.