Automobilių nuoma Klaipėdos geležinkelio stotyje

AutoRentalis.lt klientams siūlome automobilio nuomos paslaugas ne tik Klaipėdos miesto centre, tačiau ir Klaipėdos geležinkelio stotyje, kur yra itin plantus automobilių nuomos pasiūlymų pasirinkimas.

Klaipėdos geležinkelio stotis yra įsikūrusi adresu Priestočio g. 1. Ši geležinkelio stotis yra ypač patogi savo lokacija, kadangi Klaipėdos senamiestis prasideda vos perėjus į kitą gatvės pusę. Čia pat yra ir Klaipėdos jūrų uostas, ir Klaipėdos autobusų stotis, tad nuomos punktai bus lengvai pasiekiami į Klaipėdą atvykstantiems bet kokiu transportu.

Atlikus išankstinę automobilio nuomos rezervaciją, transporto priemonę galėsite atsiimti bet kuriuo paros metu, kadangi nuomos punktų vadybininkai klientus gali aptarnauti visą parą.

Klaipėdos geležinkelio stoties nuomos punktuose prie pasirinkto automobilio nuomos taip pat galėsite pridėti vaikiškas kėdutes, kūdikio lopšius, GPS navigacines sistemas ar kitus priedus. 

Nuomos punktai įsikūrę Klaipėdos geležinkelio stotyje dažniausiai yra pagrindiniai Klaipėdos regiono nuomos punktai, todėl vietoje yra pateikiamas ypač platus automobilių pasirinkimas, nuo ekonominės iki visureigių ar mikroautobusų klasės.

Raskite ir palyginkite visus automobilių nuomos pasiūlymus Klaipėdos geležinkelio stotyje, pasinaudodami žemiau pateikta paieškos forma.