Automobilių nuoma Vilniaus geležinkelio stotyje

Automobilių nuoma Vilniaus geležinkelio stotyje yra puikus pasirinkimas atvysktantiems į miestą ne tik traukiniais, tačiau ir autobusais, kadangi abi stotys yra viena šalia kitos.

Automobilių atsiėmimas geležinkelio stotyje, taip pat, yra patogus gyvenantiems ar apsistojusiems Vilniaus senamiestyje.

Kadangi pagrindiniai nuomos punktai yra įsikūrę Vilniaus oro uoste arba kitose miesto vietovėse, automobiliai į geležinkelio stotį yra nemokamai pristatomi Jūsų pasirinktu metu. Patiksliname, kad už automobilio nuomą atsiskaityti galite ir atlikdami užsakymą per AutoRentalis.lt svetainę ir automobilio atsiėmimo metu.

Atsiimant automobilį nuomos sutartį sudarančiam asmeniui svarbu turėti nurodyto tipo banko kortelę, galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir asmens tapatybės dokumentą.

Nepriklausomai nuo to, kad automobilį atsiimate Vilniaus geležinkelio stotyje, grąžinti transporto priemonę galite tiek Vilniaus miesto centro nuomos punktuose, tiek Vilniaus oro uoste, tiek Jūsų pasirinktu adresu.

Jei automobilio atsiėmimo vieta Vilniaus miesto ribose nėra pats svarbiausias kriterijus, rekomenduojame palyginti automobilių pasiūlymus teikiamus ne tik Vilniaus geležinkelio stotyje, tačiau ir Vilniaus oro uosto ar miesto filialų vietovėse. Tokiu būdų galėsite palyginti ir rasti geriausias automobilių nuomos kainas ir sąlgyas.

Palyginkite visus automobilių nuomos pasiūlymus žemiau pateiktoje paieškos formoje arba susisieke su klientų aptarnavimo centru telefonu: +370 661 66 610