Naujienos

Nauji automobiliai papildė mūsų parką

Nauji automobiliai papildė mūsų parką

2024-07-04 20:16:25

Populiariausiems automobilių gamintojams atnaujinus daugybę automobilių modelių, mūsų parką šiais metais, taip pat, papildė naujausi ekonominės, kompaktinės, vidutinės ir visureigių klasės variantai. Išbandykite automobilių nuomą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje. Šiose miestuose esančiuose nuomos punktuose galėsite pasirinkti iš naujų Volkswagen, Toyota, Škoda, Citroen, Peugeot ir kitų gamintojų modelių. 

Modernūs ir ekonomiški automobiliai užtikrins patogias, saugias ir taupias keliones Lietuvos ir kaimyninių šalių keliais.

Jūsų patogumui - naują galimybė nuomotis automobilius Rygos tarptautiniame oro uoste!

2023-07-30 13:39:44

Nuo šiol automobilį galite rezervuoti ir atsiimti ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Rygos tarptautiniame oro uoste. Dėl augančio klientų poreikio, skrydžių ir susisiekimo patogumo automobilių nuoma Rygos oro uoste tampa vis paklausesnė, tad nuomos pasiūlymus Rygoje jau galite palyginti ir rezervuoti pasinaudoje mūsų teikiamomis paslaugomis.

Automobilių nuoma Vilniaus, Kauno, Palangos oro uostuose. Ką pravartu žinoti?

2019-07-28 16:41:22

Automobilio nuomos ieškančiam klientui, atvykstančiam į oro uostą dažnai kylą klausimai: kur reikės atsiimti automobilį? Ar teks kieno nors laukti? Kaip automobilį grąžinti? Ar atvykti galima nakties metu? Atsakant į visus šiuos klausimus, norime patikslinti, kad automobilių nuoma visuose Lietuvos oro uostuose yra išties paprasta ir netgi labai patogi. Jei atskrendate į Vilniaus oro uostą visais atvejais, atvykę Jus atsidursite Vilniaus oro uosto atvykimo terminale. Nors šis terminalas yra nedidelis, klientų patogumui Jis yra suskirstytas į A, B ir C dalis, kurių kiekvienoje yra įsikūrę skirtingi nuomos punktai. Būtent į vieną iš nuomos punktų, kuris bus nurodytas Jūsų užsakymo patvirtinime Jums ir reikės eiti pirmiausia.