Naujienos

Jūsų patogumui - naują galimybė nuomotis automobilius Rygos tarptautiniame oro uoste!

Jūsų patogumui - naują galimybė nuomotis automobilius Rygos tarptautiniame oro uoste!

2023-07-30 13:39:44

Autorentalis.lt komanda, dėl didėjančio poreikio ir patogių skrydžių išplėtė automobilių nuomos paslaugas, tad dabar automobilius galėsite išsinuomoti ir tarptautiniame Rygos oro uoste! Dabar atsiimdami automobilį Rygoje, jį galėsite atiduoti ne tik tame pačiame oro uoste, bet ir Lietuvoje, Palangos, Klaipėdos, Kauno ar Vilniaus miestuose. Ši pasirinkimas suteiks jums laisvę keliauti savo tempu, taupant laiką ir suteikiant daugiau malonumo kelionėms. Nesvarbu, ar vykstate į verslo kelionę, ar atostogaujate, mūsų komanda pasirūpins, kad jūsų transporto poreikiai būtų patenkinti lanksčiai ir lengvai. Kviečiame peržiūrėti ir rezervuoti jūsų poreikius labiausiai atitinkantį automobilio nuomos pasiūlymą iš Rygos oro uosto, pasinaudojant mūsų svetainėje pateikta automobilio nuomos paieškos forma arba susisiekiant su mumis telefonu, Jums patogiu metu!

Automobilių nuoma Vilniaus, Kauno, Palangos oro uostuose. Ką pravartu žinoti?

2019-07-28 16:41:22

Automobilio nuomos ieškančiam klientui, atvykstančiam į oro uostą dažnai kylą klausimai: kur reikės atsiimti automobilį? Ar teks kieno nors laukti? Kaip automobilį grąžinti? Ar atvykti galima nakties metu? Atsakant į visus šiuos klausimus, norime patikslinti, kad automobilių nuoma visuose Lietuvos oro uostuose yra išties paprasta ir netgi labai patogi. Jei atskrendate į Vilniaus oro uostą visais atvejais, atvykę Jus atsidursite Vilniaus oro uosto atvykimo terminale. Nors šis terminalas yra nedidelis, klientų patogumui Jis yra suskirstytas į A, B ir C dalis, kurių kiekvienoje yra įsikūrę skirtingi nuomos punktai. Būtent į vieną iš nuomos punktų, kuris bus nurodytas Jūsų užsakymo patvirtinime Jums ir reikės eiti pirmiausia.

Išbandykite naujausių, 2019 metų, Toyota automobilių nuomą

2019-07-03 23:09:21

Mūsų siūlomų automobilių parką jau papildė naujieji Toyota RAV4 visureigiai ir vidutinės klasės Toyota Corolla modeliai. Šių automobilių nuomą nuo šiol galite išbandyti visuose mūsų nuomos punktuose. 2019 metais pristatyti automobiliai pasižymi ne tik atnaujintomis, stilingomis ir sportiškesnėmis kėbulo linijomis, tačiau ir daugybe vairavimo malonumą ir saugumą suteikiančių savybių. Į visus naujus Toyota modelius gamintojai nuo šiol be išimčių įtraukia "Safety Sense" sistemą, kuri apima daugelį pažangių saugumo funkcijų