GERIAUSI ŠIANDIENOS AUTOMOBILIŲ NUOMOS PASIŪLYMAI

Naujausi pasiūlymai kasdien

Sutaupykite pinigų! Sekite naujausius pigių, vidutinių, prabangių automobilių, visureigių ar mikroautobusų nuomos pasiūlymus kiekvieną dieną IŠ DAUGYBĖS TIEKĖJŲ LIETUVOJE.

JOKIŲ IŠANKSTINIŲ MOKĖJIMŲ

Užsisakyti ir rezervuoti automobilį ar mikroautobusą galite be jokių išankstinių mokėjimų ar banko kortelių!

Didžiausias automobilių pasirinkimas

Mes siūlome didžiausią, visų klasių automobilių nuomą. Raskite tinkamiausią automobilių nuomos variantą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, atitinkantį visus Jūsų poreikius.

Valdykite savo užsakymą

Automobilių nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje - pasikeitė planai? Nemokamai, paprastai ir greitai pakeiskite datas, automobilį ar atsiėmimo vietą internetu.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Į kainą yra įskaičiuota: transporto priemonių privalomasis civilinės atsakomybės draudimas, CASCO - draudimas autoįvykio ar vagystės atveju, keleivių draudimai, 24/7 pagalba kelyje, oro uosto ir kiti vietiniai mokesčiai.
Norint užsakyti automobilį išankstinis apmokėjimas ar banko kortelės nėra būtinos! Jums užtenka pateikti tik galiojančius kontaktinius duomenis.

Atsiimant automobilį su savimi turėkite:

• Užsakymo patvirtinimo numerį, kurį gausite el. paštu

• Galiojančius vairuotojo/vairuotojų pažymėjimus,

• Asmens tapatybės dokumentą

• Banko kreditinę kortelę

Atkreipkite dėmesį, kad atsiskaitymo būdai, asmens dokumentai ir banko kortelių reikalavimai skiriasi tarp įvairių automobilių nuomos įmonių. Prieš atlikdami užsakymą pasitikslinkite automobilių nuomos sąlygas ir reikalavimus, nurodytus prie kiekvieno, pateikto automobilio.
Ieškodami ir užsakydami automobilius su AutoRentalis.lt, Jūs, vienoje vietoje galite matyti, palyginti ir gauti naujausius, geriausių kainų pasiūlymus. Dirbdami su daugybe automobilių nuomos įmonių Lietuvoje, pateikiame didžiausią automobilių pasirinkimą Jums.
Užstatas už išnuomojamą automobilį skiriasi kiekvienoje automobilių nuomos įmonėje, iš kurios automobilis yra užsakomas. Užstato dydis priklauso nuo užsakomo automobilio tipo ir klasės. Prieš atlikdami užsakymą užstato dydžius ir sąlygas galite peržiūrėti ir palyginti įmonių nuomos sąlygose, pateiktuose prie kiekvieno automobilio. Užstatas yra rezervuojamas atsiimant automobilį ir grąžinamas nuomos laikotarpio pabaigoje.
Standartinis vairuojančio asmens amžius turi būti ne mažesnis nei 20 metų, o vairavimo stažas ne mažesnis kaip 2 metų. Šie apribojimai skiriasi tarp įvairių automobilių nuomos įmonių. Tikslius apribojimus galite peržiūrėti įmonių sąlygose, pateiktose prie kiekvieno automobilio.
Savo užsakymą galite valdyti prisijungę prie "Mano Rezervacijos" paskyros. Nemokamai pakeisti automobilio klasę, nuomos laiką ar atšaukti užsakymą, galite likus ne mažiau kaip 72 valandoms iki automobilio atsiėmimo laiko.

Naujienos Automobilių nuomos naujienos

Mikroautobusų nuoma – galimybė keliauti saugiai ir patogiai
04
2018-02

Mikroautobusų nuoma – galimybė keliauti saugiai ir patogiai

Kelionė mikroautobusu - populiarus sprendimas, mėgstantiems išvykas su draugų, artimųjų kompanija ar įvairių švenčių metu, kai didesnėje transporto priemonėje gali keliauti visi vestuvių, mergvakario, bernvakario ar krikštynų dalyviai. Mikroautobusų nuoma suteikia galimybę keliauti... Daugiau...
Naujas būdas rasti geriausius automobilių nuomos pasiūlymus
22
2017-10

Naujas būdas rasti geriausius automobilių nuomos pasiūlymus

Automobilio nuoma Vilniuje, Kaune, o gal Klaipėdoje ar Palangoje? Kad ir kokiame Lietuvos mieste ieškotumėte automobilių nuomos, tai gali būti nelengvas ir laiką užimantis procesas, ypač jei tai darote pirmą kartą ir ieškote geriausio kainą ir kokybę atitinkančio pasiūlymo. Dažniausi... Daugiau...

Parašykite mums

  • Susisiekite su mumis: +37066166610
  • El. Paštas: info@autorentalis.lt
  • Dirbame: 24/7