GERIAUSI ŠIANDIENOS AUTOMOBILIŲ
NUOMOS PASIŪLYMAI
Ford Fiesta nuoma Vilniuje
Ford Fiesta
Plačiau
5
2
5
Ford Focus nuoma Vilniuje
Ford Focus
Plačiau
5
2
5
Renault Clio CW nuoma Vilniuje
Renault Clio CW
Plačiau
5
2
5
Volkswagen Jetta nuoma Vilniuje
Volkswagen Jetta
Plačiau
5
2
4
Volkswagen T-Roc nuoma Vilniuje
Volkswagen T-Roc
Plačiau
5
2
5
Toyota Avensis nuoma Vilniuje
Toyota Avensis
Plačiau
5
2
5
Renault Trafic nuoma Vilniuje
Renault Trafic
Plačiau
9
2
5
Card image cap

Naujausi pasiūlymai kasdien

Sutaupykite pinigų! Sekite naujausius pigių, vidutinių, prabangių automobilių, visureigių ar mikroautobusų nuomos pasiūlymus kiekvieną dieną IŠ DAUGYBĖS TIEKĖJŲ LIETUVOJE.

Card image cap

JOKIŲ IŠANKSTINIŲ MOKĖJIMŲ

Užsisakyti ir rezervuoti automobilį ar mikroautobusą galite be jokių išankstinių mokėjimų ar banko kortelių!

Card image cap

Didžiausias automobilių pasirinkimas

Mes siūlome didžiausią, visų klasių automobilių nuomą. Raskite tinkamiausią automobilių nuomos variantą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, atitinkantį visus Jūsų poreikius.

Card image cap

Valdykite savo užsakymą

Automobilių nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje - pasikeitė planai? Nemokamai, paprastai ir greitai pakeiskite datas, automobilį ar atsiėmimo vietą internetu.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Į automobilio nuomos kainą visuomet yra įskaičiuotas privalomasis civilinės atsakomybės draudimas, draudimas nuo vagystės, keleivių draudimas ir CASCO su ribota asmenine atsakomybe. PVM ir administraciniai mokesčiai taip pat yra įskaičiuoti, todėl atvykus į nuomos punktą garantuojame tokią nuomos kainą kaip ir rezervavote.

Norint užsakyti automobilį išankstinis apmokėjimas ar banko kortelės nėra būtinos! Jums užtenka pateikti tik galiojančius kontaktinius duomenis.
Atvykus atsiimti automobilio į nuomos punktą su savimi turėkite galiojantį vairuotojo pažymėjimą, asmens tapatybės dokumentą ir banko kortelę, išduota Jūsų vardu.
Atkreipkite dėmesį, kad atsiskaitymo būdai, asmens dokumentai ir banko kortelių reikalavimai skiriasi tarp įvairių automobilių nuomos įmonių. Prieš atlikdami užsakymą pasitikslinkite automobilių nuomos sąlygas ir reikalavimus, nurodytus prie kiekvieno, pateikto automobilio.

Ieškodami ir užsakydami automobilius su AutoRentalis.lt, Jūs, vienoje vietoje galite matyti, palyginti ir gauti naujausius, geriausių kainų pasiūlymus. Dirbdami su daugybe automobilių nuomos įmonių Lietuvoje, pateikiame didžiausią automobilių pasirinkimą Jums.

Užstatui priimamos ir debetinės banko kortelės!
Užstatas už išnuomojamą automobilį skiriasi kiekvienoje automobilių nuomos įmonėje, iš kurios automobilis yra užsakomas. Užstato dydis priklauso nuo užsakomo automobilio tipo ir klasės. Prieš atlikdami užsakymą užstato dydžius ir sąlygas galite peržiūrėti ir palyginti įmonių nuomos sąlygose, pateiktuose prie kiekvieno automobilio. Užstatas yra rezervuojamas atsiimant automobilį ir grąžinamas nuomos laikotarpio pabaigoje.

Standartinis vairuojančio asmens amžius turi būti ne mažesnis nei 20 metų, o vairavimo stažas ne mažesnis kaip 2 metų. Šie apribojimai skiriasi tarp įvairių automobilių nuomos įmonių. Tikslius apribojimus galite peržiūrėti įmonių sąlygose, pateiktose prie kiekvieno automobilio.

Savo užsakymą galite valdyti prisijungę prie "Mano Rezervacijos" paskyros. Nemokamai pakeisti automobilio klasę, nuomos laiką ar atšaukti užsakymą, galite likus ne mažiau kaip 72 valandoms iki automobilio atsiėmimo laiko.

Naujienos
Nauji automobiliai papildė mūsų parką
Nauji automobiliai papildė mūsų parką

Išbandykite naujausių ekonomiškų ir patogių automobilių modelių nuomą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Palangoje.

Jūsų patogumui - naują galimybė nuomotis automobilius Rygos tarptautiniame oro uoste!
Jūsų patogumui - naują galimybė nuomotis automobilius Rygos tarptautiniame oro uoste!

Nuo šiol automobilį galite rezervuoti ir atsiimti ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Rygos tarptautiniame oro uoste. Dėl augančio klientų poreikio, skrydžių ir susisiekimo patogumo automobilių nuoma Rygos oro uoste tampa vis paklausesnė, tad nuomos pasiūlymus Rygoje jau galite palyginti i... Daugiau...

Automobilių nuoma Vilniaus, Kauno, Palangos oro uostuose. Ką pravartu žinoti?
Automobilių nuoma Vilniaus, Kauno, Palangos oro uostuose. Ką pravartu žinoti?

Automobilio nuomos ieškančiam klientui, atvykstančiam į oro uostą dažnai kylą klausimai: kur reikės atsiimti automobilį? Ar teks kieno nors laukti? Kaip automobilį grąžinti? Ar atvykti galima nakties metu? Atsakant į visus šiuos klausimus, norime patikslinti, kad automobilių nuoma ... Daugiau...

Išbandykite naujausių, 2019 metų, Toyota automobilių nuomą
Išbandykite naujausių, 2019 metų, Toyota automobilių nuomą

Mūsų siūlomų automobilių parką jau papildė naujieji Toyota RAV4 visureigiai ir vidutinės klasės Toyota Corolla modeliai. Šių automobilių nuomą nuo šiol galite išbandyti visuose mūsų nuomos punktuose. 2019 metais pristatyti automobiliai pasižymi ne tik atnaujintomis, stilingomis ... Daugiau...

Mikroautobusų nuoma – galimybė keliauti saugiai ir patogiai
Mikroautobusų nuoma – galimybė keliauti saugiai ir patogiai

Kelionė mikroautobusu - populiarus sprendimas, mėgstantiems išvykas su draugų, artimųjų kompanija ar įvairių švenčių metu, kai didesnėje transporto priemonėje gali keliauti visi vestuvių, mergvakario, bernvakario ar krikštynų dalyviai. Mikroautobusų nuoma suteikia galimybę keliauti... Daugiau...

Šiandien, kai draugystės su gamta svarba ir sveikos gyvensenos idėjos plinta sparčiau nei bet kada anksčiau, o gyvenimas Vilniaus, Kauno arba Klaipėdos centre leidžia visas būtiniausias vietas pasiekti greitai ir patogiai pėsčiomis, dviračiu arba viešuoju transportu, nuosavas automobilis tampa nebe būtinybe. Jei gyvenate miesto pakraštyje arba užmiestyje ir į darbą kasdien turite važinėti nemažus atstumus, atsisakyti automobilio neverta, tačiau, jei gyvenate mieste ir dirbate netoliese, verta apmąstyti šį variantą. Tačiau suprantame, kad atsisakius automobilio, jo poreikis visam laikui nedingsta. Yra atvejų, kada automobilis yra būtinas, todėl tada siūlome naudotis automobilio nuomos paslauga.

Automobilių nuoma yra naudinga visada, kai yra poreikis transporto priemone naudotis tiek mieste, tiek užmiestyje, tiek vykstant į užsienio šalis, nepriklausomai, ar nuomos trukmė būtų kelios valandos, ar keli mėnesiai. Automobilių nuoma galima tiek susisiekimui, tiek klientų, šeimos narių pavėžėjimui, tiek persikraustymo reikmėms, kadangi nuomojame visų klasių transporto priemones.
Automobilius dažniausiai nuomoja į Lietuvą giminių ir draugų aplankyti grįžę užsienyje gyvenantys lietuviai arba Lietuvos pamatyti ir pakeliauti po mūsų šalį atvykę turistai. Taip pat dažni automobilių nuomos klientai yra Vilniaus, Kauno arba Klaipėdos gyventojai, kurių automobiliai sugenda arba patenka į autoįvykį, taip pat tie, kurie nori vykti į užsienį ir ieško patogesnio, didesnio, kokybiškesnio transporto, arba tie, kurie neturi nuosavo automobilio. Automobilį neretai nuomojasi ir gyventojai, vykstantys į oro uostą ir nenorintys brangiai mokėti už nuosavo automobilio parkavimą visos kelionės metu arba prašyti draugų ir artimųjų, kad jie atliktų taksistų pareigą. Autonuoma Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje taip pat reikalinga gali būti įmonėms, kurioms kartais reikia transporto priemonės, tačiau turėti savo asmeninę neapsimoka.
Pagrindinės priežastys, kodėl kai kuriais atvejais verta nuomoti automobilį yra patogumas ir pinigų bei laiko taupymas. Automobilių nuoma Kaune, Vilniuje arba Klaipėdoje – patogi paslauga keliaujant automobiliu į užsienį arba kelionėse po Lietuvą, nes galite išsinuomoti techniškai tvarkingą, komfortabilų ir talpų autobusiuką. Juk daug smagiau keliauti su draugų kompanija, pasiimti į kelionę visus reikalingus daiktus, tačiau jais neapsikrauti. Ne mažiau patogu ir keliaujant į oro uostą arba iš jo, nes nereikia su visais lagaminais ir daiktais grūstis į viešąjį transportą. Visi žinome, kiek kainuoja automobilio priežiūra ir išlaikymas, automobilio parkavimas mieste arba oro uoste, todėl, jei automobilio Jums reikia periodiškai, pigiau kainuoja automobilio nuoma nei nuolatinis nuosavo automobilio išlaikymas. Autonuoma leidžia sutaupyti ir laiko, kurį skiriate ne tik automobilio priežiūrai, bet ir pagreitina kelionę, jei Jūsų nuosavas automobilis sugedo, taip pat artimųjų laiką, kurį jie skirtų Jus nuvežti į oro uostą arba kitą reikiamą vietą.
AutoRentalis.lt yra automobilių nuomos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje platforma, kurioje žmonės gali palyginti ir užsisakyti geriausiai poreikius patenkinančius naujų automobilių nuomos pasiūlymus iš daugybės tiekėjų Lietuvoje. Mūsų privalumas ir išskirtinumas – koncentruojamės į Lietuvos rinką, t. y., autonuoma Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – mūsų specializacija. Tiesiogiai dirbami tik su atrinktais ir patikimais tiekėjais, užtikriname itin geras kainas, sąlygas ir 24/7 klientų aptarnavimą. Visada galite susisiekti su mumis ir gauti geriausią automobilio nuomos pasiūlymą, atitinkantį visus Jūsų poreikius. Gali palyginti ne tik skirtingų tiekėjų siūlomas automobilių nuomos kainas, tačiau ir nuomos sąlygas, užstatų dydžius ir visą aktualią informaciją, kuri, skirtingai nei iš tarptautinių užsakymo platformų, yra pateikiama tiksli: tikslūs užstatų dydžiai, sąlygos ir jokių paslėptų mokesčių, kas, deja, tačiau kartais pasitaiko užsisakant automobilį iš tarptautinių užsienio kompanijų – nuomos brokerių. Atvykus atsiimti išnuomoto automobilio nebus jokių nemalonių staigmenų, kadangi viskas yra aiškiai pateikta prieš atliekant automobilio rezervaciją.
Teikiame prabangaus, krovininio, keleivinio ar kito transporto paslaugas verslo klientams tiek trumpalaikei, tiek ilgalaikei nuomai. Su mumis verta bendradarbiauti, nes ilgalaikiems klientams taikome nuolaidas ir išskirtinius pasiūlymus. Ilgailaike automobilių nuoma yra laikoma mėnesio trukmės ir ilgesnė nuoma.
Automobilių nuomai Vilniuje yra didžiausias poreikis, šiek tiek mažesnis – Kaune, automobilių nuoma Klaipėdoje reikalinga dar rečiau, į šį sąrašą dar patenka ir Palanga. Todėl tam, kad patenkintume visus didžiausius poreikius, teikiame automobilių nuomos paslaugas trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir jų teritorijose. Taip pat suteikiame galimybę automobilį atsiimti viename mieste, o palikti – kitame.
AutoRentalis.lt automobilių nuomą teikia keturiuose Lietuvos miestuose, išsidėsčiusiuose nuo Lietuvos rytinės iki vakarinės dalies. Dėl atvykstančių iš užsienio klientų per oro uostus, automobilių nuomos paslaugas teikiame Vilniaus, Kauno ir Palangos miestų tarptautiniuose oro uostuose, kuriuose iš karto po skrydžio galėsite keliauti į nuomos punktą atsiimti rezervuoto automobilio. Jei automobilių nuoma yra aktuali nepriklausomai nuo Jūsų atvykimo į šalį, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Palangos miestose automobiliai gali būti pristatomi konkrečiu, Jūsų pasirinktu adresu trijuose pagrindiniuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje automobilių nuomos punktai – biurai yra įsikūrę ir miestų centrinėse dalyse, į kuriuos atvykę galėsite taip pat lengvai išsinuomoti Jums tinkantį automobilį ir prisidėti Jūsų kelionėms reikiamus priedus. Jei Jus domina ilgalaikė automobilių nuoma, rezervavus automobilį pagal suteiktą individualų pasiūlymą, automobilį pristatyti galimėsime ir į kitus Lietuvos miestus ar vietoves už sutartą atskirą mokestį. Viena iš AutoRentalis.lt naujienų – galimybė atsiimti automobilį iš Rygos miesto - Rygos oro uoste įsikūrusio nuomos punkto ir jį po nuomos palikti ne tik toje pačioje vietoje, tačiau ir bet kuriame iš pagrindinių Lietuvos miestų. Šis pasirinkimas yra ypač populiarus tarp klientų, atvykstančių į Lietuvą per Rygos oro uostą. Neretai, dėl pigesnių ir patogesnių skrydžių pasiūlymų, toks pasirinkimas yra labiausiai optimalus, o automobilių nuomos paslaugos suteikiamos pačiame Rygos oro uoste yra ypač patogios ir greitos. Rekomenduojame palyginti visus automobilių nuomos pasiūlymus, teikiamus skirtinguose vietovėse, kad galėtumėte išsirinkti Jums labiausiai tinkamą variantą už patrauklausią kainą ir sąlygas.
Rekantis automobilių nuomos pasiūlymus ypač išskiriame nuomos sąlygų svarbą. Norintiems lengvos ir sėkmingos patirties nuomojantis automobilį, prieš atliekant rezervaciją rekomenduojame įdėmiai perskaityti ir palyginti automobilių nuomos sąlygas, kurios yra detaliai pateiktos prie kiekvieno automobilio pasiūlymo. Atkreipiame dėmesį, kad automobilį rinktis yra labai svarbu ne tik pagal jo nuomos kainą, tačiau ir pagal nuomos sąlygas. Neretai girdime, kad užsakant automobilio nuomos paslaugą iš kitų įmonių, atsiimant automobilį nuomos punkte dažnai tenka sumokėti didesnę kainą, nei yra nurodytą darant užsakymą. Tai įvyksta dėl to, kad nemaža dalis įmonių, automobilių nuomos sąlygas pateikia ilgose ir sunkiai matomose formose, ko pasekoje užsakovai neįsigiliną ir dėl nežinojimo, nepalygina ar visos sąlygos tiks Jų kelionės poreikiams, juo labiau ar užsakovai turės visus dokumentus, kurie leis be papildomų sąlygų atsiimti automobilį. Svarbiausios automobilių nuomą apibrėžiančios sąlygos yra užstato dydis, užstatui priimamų banko kortelių tipas, automobiliu nuvažiuoti leidžiamas atstumas ir vairavimo teritorija, vairuotojo amžius, vairuotojo pažymėjimo tipas, atsiėmimo nedarbo valandomis mokestis. Siekdami savo klientams suteikti geriausią patirtį, sutiekiame vienas patraukliausių ir konkurencingiausių sąlygų pasiūlymus iš daugybės skirtingų automobilių tiekėjų, todėl rekomenduojame palyginti visus automobilių nuomos ir sąlygų pasiūlymus, pasinaudojus automobilių nuomos paieškos forma mūsų tinklapyje arba susisiekus telefonu Jums patogiu metu.
Pirmutinis ir vienas svarbiausių kainą įtakojančių faktorių automobilių nuomos rinkoje yra paklausos ir laisvų automobilių santykis. Kadangi nuomos įmonės visais metų laikais turi tokį patį automobilių skaičių, o paklausa priklausomai nuo nuomos sezono skiriasi, kainos, taip pat, atitinkamai yra reguliuojamos. Lietuvoje, dėl didelės paklausos automobilių nuomai iš klientų, kurie gyvena užsienyje ir grįžta aplankyti giminaičių ar kitais reikalais, sezoniškumas yra ypač stipriai jaučiamas ir tai labai akivaizdžiai atsispindi automobilių nuomos kainose. Patys užimčiausi laikotarpiai – sezonai Lietuvoje yra vasaros – birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiai ; žiemos – kalėdų ir naujųjų metų laikotarpis – gruodžio mėnesis. Taip pat, visais metais išsiskiria ir balandžio mėnesio pirmoji dalis dėl Šv. Vėlykų laikotarpio, kuomet pastebimas gausus atvykstančių žmonių srautas per ganėtinai mažą dienų skaičių. Kadangi šie laikotarpiai yra ypač užimti ir neretai, užduotis surasti laisvą automobilį virsta sunkiu iššukiu, rekomenduojame kaip įmanoma anksčiau rezervuoti automobilį, norint gauti kuo geresnę kainą ir turėti garantuotą transporto priemonę. Atskiriant sezoniškumą, kita, esminė kainą įtakojanti priežastis yra pačio automobilio vertė arba kitaip jo klasė. Renkantis automobilį yra du keli pagrindiniai kriterijai – automobilio pavarų dėžė, jo dydis ir jo naujumas. Visais atvejais automobiliai su automatine pavarų dėže dėl didesnės jų paklausos ir vertės, nuomos kaina yra didesnė nei automobilių su mechanine pavarų dėže. Ši automobilių nuomos tendenija yra labai sena, tačiau dėl vis mažesnio skaičiaus pagaminiamų automobilių su mechanine pavarų dėže, kainos skirtumas vis mažėja ir manoma, kad ateityje didžiausiais kiekis siūlomų automobilių bus tik su automatine pavarų dėže. Be pavarų dėžės, automobiliai, taip pat, skirstomi į klases pagal jų dydį – ekonominė, kompaktinė, vidutinė, standartinė, visureigių, keleivinių ir prestižinė. Pagal šias klases, pigiausią kainą garantuoja ekonominės klasės automobiliai, o brangiausi, žinoma, yra prestižinės klasės, prabangūs automobiliai, kurie dažniausiai nuomojami įvairioms išskirtinėms progoms. Atkreipiame dėmesį, kad visi siūlomi autorentalis.lt automobiliai yra visiškai naujų arba apynaujų modelių, tad galite būti tikri, kad net ir pasirinkdami ypač geros kainos pasiūlymą, gausite tvarkinga ir naują transporto priemonę. Nepriklausomai nuo visų automobilio specifikacijų, vienas didžiausių kainą įtakojančių faktorių yra automobilio nuomos sąlygos. Rekomenduojame palyginti ne tik automobilių nuomos kainas, tačiau ir sąlygas, bei papildomo draudimo kainų dydžius. Maža pačio automobilio nuomos kaina negarantuoja geriausių sąlygų ir papildomo draudimo ar paslaugų kainų, todėl svarbu palyginti net ir iš pirmo žvilgsnio brangesnius, to paties tipo automobilių, pasiūlymus. Apsispręsti, kurį variantą pasirinkti, Jums, taip pat, padės ir automobilio tiekėjo įvertinimas, kuris yra pateiktas šalia kiekvieno automobilio pasiūlymo. Įvertinimą sudaro automobilio ir aptarnavimo kokybė, kainos ir paslaugos santykis, tad geriausiai įvertinti pasiūlymai dažniausiai ir yra geriausias pasirinkimas. Pasinaudojus mūsų paslaugomis kviečiame įvertinti savo patirtį apklausos formoje, kurią gausite po automobilio nuomos.
Parašykite mums

Parašykite mums!

+37066166610