Užsakymas

Peugeot 2008 nuoma Vilniuje

Vilniaus oro uostas (VNO)

5

5

AC

Mechaninė

Mechaninė

Draudimas nuo vagysčių

Draudimas avarijos atveju

Kuro nuostatos: Pilnas/Pilnas

Atšaukimas

Pakeitimai

Automobilio kaina už 1 dienas:

Automobilio pasiėmimo vieta:

Lietuva, Vilnius, Vilniaus oro uostas (VNO),

Pasiėmimo laikas:

2024-07-20 09:00

Automobilio atidavimo vieta:

Lietuva, Vilnius, Vilniaus geležinkelio stotis, Sodų g. 22, Vilnius

Atidavimo laikas:

2024-07-23 09:00

Papildomas draudimas


Norite apsisaugoti nuo nenumatytų atsitikimų ir nerizikuoti nuomos įmonei paliekamu užstatu? Pasirinkite papildomą draudimą ir nesirūpinkite dėl nieko.Įsigiję papildomą draudimą taip pat galite sumažinti rezervuojamo užstato dydį.

Įskaičiuotas draudimas

Civilinės atsakomybės draudimas
Draudimas avarijos atveju

Draudimas nuo vagystės

Dalinis draudimas

Civilinės atsakomybės draudimas
Draudimas avarijos atveju

Draudimas nuo vagystės

Sumažinta atsakomybė

Pilnas draudimas

Civilinės atsakomybės draudimas
Draudimas avarijos atveju

Draudimas nuo vagystės

Langų ir padangų draudimas

Nulinė atsakomybė

Pilna užstato apsauga

Papildomos paslaugos


Neribotas kilometražas

Suteikiama nemokamai

Bendra suma: €

Pasirinkite atsiskaitymo būdą


Laukeliai pažymėti žvaigždute yra privalomi.

Laukeliai pažymėti žvaigždute yra privalomi.

Turite klausimų?
Skambinkite:

+37066166610

Nemokamas Atšaukimas

iki

Užsakymo suvestinė
Viso
EUR

Peugeot 2008 nuoma Vilniuje

Esate vilnietis ir Jums prireikė automobilio, atvykote aplankyti Vilniaus, o gal ruošiatės kelionei iš Vilniaus oro uosto? Puikus pasirinkimas Jums – trumpalaikė arba ilgalaikė (mėnesio trukmės ir ilgesnė) automobilio nuoma.

Šiuo metu domitės Peugeot 2008 automobilio nuoma. Peugeot 2008 nuoma – puikus pasirinkimas, atkreipkite dėmesį į automobilio naujumą, itin gerą kainą ir palankias sąlygas. Visa tai galime Jums pasiūlyti, nes esame atrinkę tik patikimus automobilių nuomos pasiūlymus Vilniuje.

Papildomos paslaugos

Jei planuojate ilgesnę kelionę, su savimi vešitės kūdikį arba vaiką, Jums reikalinga GPS navigacija arba neribotas Wi-Fi internetas, pasirinkite visus Jus dominančius priedus ir gaukite juos kartu su išnuomotu Peugeot 2008 automobiliu.

Taip pat, kas be ko, visada kartu gaunate ir transporto priemonės draudimą. Taip pat galite pasirinkti automobilio draudimą su nuline vairuotojo atsakomybe dar kokybiškesnėms savo kelionėms.

Konsultuojame 24/7

Jeigu kyla neaiškumų dėl Peugeot 2008 automobilio nuomos sąlygų, norite pasikonsultuoti arba gauti kitą pasiūlymą, maloniai kviečiame susisiekti su mumis, nes teikiame 24/7 klientų aptarnavimą. Atsakysime į visus klausimus, padėsime surasti sprendimą ir prisidėsime prie kokybiškų Jūsų kelionių nuomotu automobiliu.

Kaip užsisakyti automobilį Peugeot 2008?

Jums nereikia atlikti jokių išankstinių mokėjimų, visa rezervacija yra nemokama. Jei Jūsų planai pasikeitė, automobilio rezervaciją galite pakeisti arba atšaukti nemokamai. Užsisakyti automobilį galite užpildydami rezervacijos formą mūsų interneto svetainėje arba paskambinę mums nurodytu telefono numeriu.

Jeigu Peugeot 2008 automobilio nuoma nėra tai, kas geriausiai patenkins Jūsų poreikius, kviečiame pažiūrėti kitus pasiūlymus ir išsirinkti kitą transporto priemonę. Garantuojame, kad iš visų mūsų pasiūlymų tikrai išsirinksite geriausią savo trumpai ar ilgai kelionei! Vienoje vietoje rasite visas klases, tad ar ieškotumėte ekonomiškų, prabangių automobilių, visureigių ar net krovininių – rasite vienoje vietoje – autorentalis.lt.