Užsakymas

Chrysler Grand Voyager nuoma Klaipėdoje

Klaipėdos miesto centras

7

5

AC

Automatinė

Automatinė

Draudimas nuo vagysčių

Draudimas avarijos atveju

Kuro nuostatos: Pilnas/Pilnas

Atšaukimas

Pakeitimai

Automobilio kaina už 1 dienas:

Automobilio pasiėmimo vieta:

Lietuva, Klaipėda, Klaipėdos miesto centras, Pilies g. 7

Pasiėmimo laikas:

2022-08-18 09:00

Automobilio atidavimo vieta:

Lietuva, Klaipėda, Klaipėdos miesto centras, Pilies g. 7

Atidavimo laikas:

2022-08-21 09:00

Papildomas draudimas


Norite apsisaugoti nuo nenumatytų atsitikimų ir nerizikuoti nuomos įmonei paliekamu užstatu? Pasirinkite papildomą draudimą ir nesirūpinkite dėl nieko.Įsigiję papildomą draudimą taip pat galite sumažinti rezervuojamo užstato dydį.

Įskaičiuotas draudimas

Civilinės atsakomybės draudimas
Draudimas avarijos atveju

Draudimas nuo vagystės


Dalinis draudimas

Civilinės atsakomybės draudimas
Draudimas avarijos atveju

Draudimas nuo vagystės

Sumažinta atsakomybė


Pilnas draudimas

Civilinės atsakomybės draudimas
Draudimas avarijos atveju

Draudimas nuo vagystės

Langų ir padangų draudimas

Nulinė atsakomybė

Pilna užstato apsauga


Papildomos paslaugos


Kūdikio lopšys

3.99 €/d.

GPS Navigacija

3.99 €/d.

Bendra suma: €

Pasirinkite atsiskaitymo būdą


Laukeliai pažymėti žvaigždute yra privalomi.

Laukeliai pažymėti žvaigždute yra privalomi.

Turite klausimų?
Skambinkite:

+37066166610

Nemokamas Atšaukimas

iki

Užsakymo suvestinė
Viso
EUR

Chrysler Grand Voyager nuoma Klaipėdoje

Jūsų skrydžio tikslas yra Palangos oro uostas? O gal keliausite keltu į Centrinį Klaipėdos terminalą? Klaipėdos regionas – itin palankus kelionėms, nes čia yra įsikūręs ir oro uostas, ir jūsų uostas. Taip pat Klaipėda vilioja turistus Baltijos jūra ir įspūdingąja, į UNESCO pasaulinio kultūros paveldo sąrašą įtraukta Kuršių Nerija. Galų gale, gyvenate Klaipėdoje, tačiau šiuo metu sugedo Jūsų nuosavas automobilis? Rekomenduojame rinktis trumpalaikę arba ilgalaikę, trunkančią nuo mėnesio ir ilgiau, transporto priemonės nuomą.

Šiuo metu domitės Chrysler Grand Voyager automobilio nuoma. Chrysler Grand Voyager nuoma – puikus pasirinkimas, atkreipkite dėmesį į automobilio naujumą, itin gerą kainą ir palankias sąlygas. Visa tai galime Jums pasiūlyti, nes esame atrinkę tik patikimus automobilių nuomos pasiūlymus Klaipėdoje.

Papildomos paslaugos

Norite nuomotu automobiliu leistis į tolimą kelionę, keliauti su kūdikiu arba vaiku? Rezervuodami automobilį, pasirinkite papildomas paslaugas, tokias kaip neribotas kilometražas, kūdikio lopšys arba vaikiška kėdutė. Rinktis galite ir GPS navigaciją, neribotą Wi-Fi internetą ir kitas papildomas paslaugas bei priedus. Visas pasirinktas papildomas paslaugas rasite išnuomotame Chrysler Grand Voyager automobilyje.

Taip pat, kas be ko, visada kartu gaunate ir transporto priemonės draudimą. Taip pat galite pasirinkti automobilio draudimą su nuline vairuotojo atsakomybe dar kokybiškesnėms savo kelionėms.

Konsultuojame 24/7

Į visus kylančius klausimus ir neaiškumus apie Chrysler Grand Voyager automobilio nuomos sąlygas atsakome 24/7. Visada maloniai kviečiame parašyti mums el. laišką arba paskambinti telefonu ir pasitarti dėl kitų pasiūlymų, atsakysime į visus klausimus, padėsime surasti sprendimą ir prisidėsime prie kokybiškų Jūsų kelionių nuomotu automobiliu.

Kaip užsisakyti automobilį Chrysler Grand Voyager?

Jei nusprendėte, kad automobilis Chrysler Grand Voyager yra tai, ko Jums reikia, rezervuokite jį. Jums nereikia atlikti jokių išankstinių mokėjimų, nes rezervacija yra nemokama. Automobilio rezervaciją pakeisti arba atšaukti, pasikeitus planams, galėsite nemokamai. Užpildykite rezervacijos formą mūsų interneto svetainėje arba paskambinkite mums nurodytu telefono numeriu ir užsisakykite automobilį.

Jeigu Chrysler Grand Voyager automobilio nuoma nėra tai, kas geriausiai patenkins Jūsų poreikius, kviečiame pažiūrėti kitus pasiūlymus ir išsirinkti kitą transporto priemonę. Garantuojame, kad iš visų mūsų pasiūlymų tikrai išsirinksite geriausią savo trumpai ar ilgai kelionei! Vienoje vietoje rasite visas klases, tad ar ieškotumėte ekonomiškų, prabangių automobilių, visureigių ar net krovininių – rasite vienoje vietoje – autorentalis.lt.