Užsakymas

Ford Focus nuoma Kaune

Kauno miesto centras

5

5

AC

Mechaninė

Mechaninė

Draudimas nuo vagysčių

Draudimas avarijos atveju

Kuro nuostatos: Pilnas/Pilnas

Atšaukimas

Pakeitimai

Automobilio kaina už 1 dienas:

Automobilio pasiėmimo vieta:

Lietuva, Kaunas, Kauno miesto centras, Vytauto pr. 24

Pasiėmimo laikas:

2024-07-20 09:00

Automobilio atidavimo vieta:

Lietuva, Kaunas, Kauno miesto centras, Vytauto pr. 24

Atidavimo laikas:

2024-07-23 09:00

Papildomas draudimas


Norite apsisaugoti nuo nenumatytų atsitikimų ir nerizikuoti nuomos įmonei paliekamu užstatu? Pasirinkite papildomą draudimą ir nesirūpinkite dėl nieko.Įsigiję papildomą draudimą taip pat galite sumažinti rezervuojamo užstato dydį.

Įskaičiuotas draudimas

Civilinės atsakomybės draudimas
Draudimas avarijos atveju

Draudimas nuo vagystės

Dalinis draudimas

Civilinės atsakomybės draudimas
Draudimas avarijos atveju

Draudimas nuo vagystės

Sumažinta atsakomybė

Pilnas draudimas

Civilinės atsakomybės draudimas
Draudimas avarijos atveju

Draudimas nuo vagystės

Langų ir padangų draudimas

Nulinė atsakomybė

Pilna užstato apsauga

Papildomos paslaugos


Neribotas kilometražas

Suteikiama nemokamai

Bendra suma: €

Pasirinkite atsiskaitymo būdą


Laukeliai pažymėti žvaigždute yra privalomi.

Laukeliai pažymėti žvaigždute yra privalomi.

Turite klausimų?
Skambinkite:

+37066166610

Nemokamas Atšaukimas

iki

Užsakymo suvestinė
Viso
EUR

Ford Focus nuoma Kaune

Jūsų laukia skrydis iš Kauno oro uosto? O gal planuojate pamatyti nuolat gražėjantį Kauną arba grįžtate aplankyti artimųjų bei draugų, gyvenančių Kaune? Galiausiai, esate kaunietis su sugedusiu nuosavu automobiliu? Rinkitės trumpalaikę arba ilgalaikę, trunkančią nuo mėnesio ir ilgiau, automobilio nuomą.

Šiuo metu domitės Ford Focus automobilio nuoma. Ford Focus nuoma – puikus pasirinkimas, atkreipkite dėmesį į automobilio naujumą, itin gerą kainą ir palankias sąlygas. Visa tai galime Jums pasiūlyti, nes esame atrinkę tik patikimus automobilių nuomos pasiūlymus Kaune.

Papildomos paslaugos

Planuojantiems tolimą kelionę, tėvams, keliaujantiems su kūdikiu arba vaiku, siūlome pasirinkti neriboto kilometražo paslaugą, kūdikio lopšį arba vaikišką kėdutę. Taip pat galite papildomai pasirinkti ir GPS navigaciją, neribotą Wi-Fi internetą arba kitas paslaugas bei priedus, kuriuos rasite išnuomotame Ford Focus automobilyje.

Taip pat, kas be ko, visada kartu gaunate ir transporto priemonės draudimą. Taip pat galite pasirinkti automobilio draudimą su nuline vairuotojo atsakomybe dar kokybiškesnėms savo kelionėms.

Konsultuojame 24/7

Teikiame 24/7 klientų aptarnavimą, todėl jei kyla klausimų, kažko nesuprantate apie Ford Focus automobilio nuomos sąlygas, Jums reikia konsultacijos arba domina kiti pasiūlymai, visada maloniai laukiame Jūsų el. laiško arba skambučio. Atsakysime į visus klausimus, padėsime surasti sprendimą ir prisidėsime prie kokybiškų Jūsų kelionių nuomotu automobiliu.

Kaip užsisakyti automobilį Ford Focus?

Vertiname patogumą ir greitį, todėl nuomojant automobilį Ford Focus iš mūsų, Jums nereikia atlikti jokių išankstinių mokėjimų, nes rezervacija yra nemokama. Planams pasikeitus, automobilio rezervaciją galite pakeisti arba atšaukti nemokamai. Užpildykite rezervacijos formą mūsų interneto svetainėje arba paskambinkite mums nurodytu telefono numeriu ir užsisakykite automobilį.

Jeigu Ford Focus automobilio nuoma nėra tai, kas geriausiai patenkins Jūsų poreikius, kviečiame pažiūrėti kitus pasiūlymus ir išsirinkti kitą transporto priemonę. Garantuojame, kad iš visų mūsų pasiūlymų tikrai išsirinksite geriausią savo trumpai ar ilgai kelionei! Vienoje vietoje rasite visas klases, tad ar ieškotumėte ekonomiškų, prabangių automobilių, visureigių ar net krovininių – rasite vienoje vietoje – autorentalis.lt.